Gra
sigma 12-24
Dodał: Western Digital
Zaczerpnięte z: Western Digital

Rozmaite gatunki obiektywów

Obiektywy fotograficzne mają nie tylko różnorodną konstrukcję, lecz także rozmaite przeznaczenie. Innego typu sprzęt używany jest do fotografowania ze znaczącej odległości, a innego do makrofotografii, gdzie przedmiot może się znajdować kilka centymetrów od obiektywu.
rozmowa biznesowa
Dodał: Sebastiaan ter Burg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie możliwości posiadamy dziś, jeśli chodzi o nieprofesjonalne filmowanie oraz fotografowanie ? Jakie urządzenia są warte uwagi?

Możliwości techniczne, jeżeli chodzi o nagrywanie amatorskich filmów, są już dziś naprawdę bardzo duże. Jeżeli porównywać jakość takich nagrań do takich, które kręcono jeszcze nie tak dawno temu, to możemy się naprawdę zszokować, jak bardzo technika poszła naprzód.
sigma 18-200
Dodał: Universität Salzburg (PR)
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest sigma 18-200 oraz dla jakich osób został stworzony taki zoom?

Istnieją ludzie, dla których piękno otaczającego nas krajobrazu jest bardziej istotne od zwykłych powszednich spraw. Tacy ludzie lubią wziąć swój aparat fotograficzny i wyjść gdzieś do parku czy w góry, aby uwiecznić cuda przyrody na błonie fotograficznej albo na karcie sd.
telefony stacjonarne
Dodał: Tom Wood
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy wasi rodzice i starsi też obawiają się techniki? Czy jest jakaś możliwość by bezboleśnie oraz krok po kroku wdrożyć ich w ten inny świat?

Informatyzacja to kłopot dla uprzednich pokoleń. Nauczeni przez całe życie, iż aby osiągnąć sukces potrzebna jest jedynie praca siłowa i podstawowe umiejętności ekonomiczno-psychologiczne długo unikali techniki.
Samsung
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Obudowa do Alcatel Pixi 4 4" - wspaniały sposób na to by rozwinąć skrzydła wyobraźni i dać wyraz swojej wyjątkowości

Technologie mobilne bardzo szybko zrewolucjonizowały nie tylko rynek, ale również całą naszą codzienność. Stały się wszechobecnym rozwiązaniem.


Pamięci flash S550
Dodał: EMTEC
Zaczerpnięte z: EMTEC

Filmowanie z powietrza rozmaitych obiektów

Filmowanie dronem budzi zachwyt nietypowymi ujęciami, interesującą perspektywą, także innym spojrzeniem na filmowany, czy fotografowany cel.


Filmowanie z powietrza rozmaitych obiektów

Wybierając ów model pamiątki każdy posiada gwarancję cudownych ujęć, jakie będą niesamowitą pamiątką na sporo lat.
praca
Dodał: montillon.a
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na czym polega outsourcing usług IT?

W dzisiejszych czasach niemal każdy aspekt naszego codziennego funkcjonowania, każdy biznes opiera się w większym bądź też mniejszym aspekcie na coraz bardziej skomplikowanych systemach informatycznych.
praca w biurze
Dodał: Jim Larrison
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na co kierować uwagę przy kupnie smartfona?

Kupując telefon komórkowy, warto być wybrednym. W końcu będzie ci on towarzyszył w niezwykle wielu wypadkach: przy robieniu zdjęć, graniu, korzystaniu z serwisów społecznościowych, pisaniu smsów jak też maili.
sigma 17-50mm
Dodał: Chris F
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Prezentujemy najlepsze obiektywy dla fotografów

Dla osób lubujących się w fotografowaniu niewiarygodnie ważną kwestią jest Wybór odpowiedniego oraz jak najlepszego obiektywu. To właśnie on jest podstawowym punktem w drodze do zrobienia najpiękniejszych fotografii.


Prezentujemy najlepsze obiektywy dla fotografów

W głównej mierze kupowanym przez fotografów – zarówno początkujących, jak też profesjonalistów – jest soczewka sigma 17-50mm.
pliki
Dodał: You Tube - Tomasz Szafarek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak prawidłowo dbać o swą sylwetkę? Jak w dzisiejszych czasach być fit?

W obecnych czasach zapanowała prawdziwa moda na bycie fit - zazwyczaj zwracamy coraz większą uwagę na to, co konkretnie jemy co dnia, staRAMy się obliczać kalorie i makroskładniki gotowanego jedzenia, kupujemy karnety na siłownię i wiele innych rzeczy, która mają pomóc nam na zachowanie niezłego zdrowia przez długie lata.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.