Dlaczego reklama zewnętrzna ?

Czy ma rację bytu miasto bez reklamy? Jedni powiedzą: po latach szarości, w końcu widzimy na ulicach naszych miast kolor. Inni są odmiennego zdania. W jaki sposób z reklamami radzi sobie Trójmiasto? W Gdańsku udało się stworzyć odpowiedni dokument, regulujący jakie działania reklamowe w przestrzeni miejskiej są dopuszczalne, a jakie nielegalne. Otóż miasto znalazło złoty środek. Reklamy zostaną zakazane w miejscach cennych z punktu widzenia krajobrazowego.


Billboard na drodze
Dodał: Robert Ashworth
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Najpopularniejszą formą reklamy wizualnej w miastach są telebimy. Ta nowoczesna forma komunikacji to skuteczny sposób na promocję działalności, usługi lub produktu. Ekran Led, jako treść dynamicznie zmieniająca się, w naturalny sposób zajmuje czołowe miejsce w rankingu zauważalności, wyprzedzając klasyczne nośniki reklamy takie jak telebimy czy szyldy reklamowe.


Przedstawiane na nim spoty są dobrze widoczne o każdej porze, niezależnie od nasłonecznienia oraz warunków atmosferycznych. Reklamy docierają do szerokiego kręgu odbiorców - szacuje się, że trafiają do prawie 90% osób przechodzących lub przejeżdżających obok ekranu. Reklama na telebimie w Trójmieście daje większe możliwości niż tradycyjne billboardy czy plakaty i istnieje duże prawdopodobieństwo, że to telebimy staną się przyszłością reklamy wizualnej w miastach. Taka reklama to gwarancja sukcesu: wejdź na stronę.

Bilbordy miejskie
Dodał: Broadway Tour
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna, zarówno w dużych miastach jak i małych miasteczkach, ma przykuć uwagę przechodniów, kierowców, mieszkańców. Musi intensywnie działać na zmysły kolorem, formą i światłem. Najważniejsze, aby została ”jakaś” i co najbardziej istotne - pozostała w pamięci odbiorców.

Zaabsorbowała Cię omawiana tematyka? Poznaj zatem poza tym ten wiarygodny tekst - to też bardzo użyteczne źródło informacji.Oryginalna i przyciągająca uwagę odbiorcy grafika, daje gwarancję niezawodnego promowania produktów i usług. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, jak przy pomocy stosunkowo niewielkich nakładów finansowych jesteśmy w stanie polepszyć sytuację finansową naszej firmy. Jeśli więc firma będzie zajmowała się handlem, produkcją, gdy chcemy wypromować swój produkt – telebim będzie strzałem w dziesiątkę.
2023/02/04, 07:33:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.