Jakie są plusy telebimów wykorzystywanych bardzo chętnie w nowoczesnej reklamie wizualnej.

Miasta wypełnione są reklamami, zobaczyć je można praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy są już tak powszechne, że wiele osób nie zwraca już na nie większej uwagi. Ostatnio zaczęła się pojawiać nowa możliwość na reklamowym rynku, która daje dużo więcej możliwości niż tradycyjne nośniki, a są to właśnie telebimy.

telebim promocyjny
Dodał: n0cturbulous
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Popularność ich bierze się z paru rzeczy. Największą zaletą nowoczesnych telebimów jest fakt, że pozwalają na w zasadzie nieograniczone możliwości sterowania wyświetlanymi treściami. Reklama tradycyjna jest umieszczana na jakiś czas, w trakcie jakiego trudno się ją zmienia. Telebim katowice galeria skarbek takich ograniczeń miał nie będzie, można na nim emitować reklamy przez dowolnie ustalony okres czasu, a zmiana będzie się ograniczać tylko do wgrania nowego filmu do pamięci urządzenia - sprawdź w tym temacie. Będzie to dawało wprost nieograniczone możliwości marketingowcom, a jednocześnie znacznie powiększa skuteczność. Obrazy statyczne są najczęściej omijane bez patrzenia, lecz dynamiczne znacznie częściej przyciągają wzrok odbiorców.

Polecamy też

Dlaczego reklama zewnętrzna ?

Billboard
Dodał: Ursula Stalder
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Czy ma rację bytu miasto bez billboardów? Jedni powiedzą: po latach szarości, nareszcie pojawił się na ulicach naszych miast kolor. Inni z grzeczności wstrzymają się od głosu. W jaki sposób z reklamami zmierzyło się Trójmiasto? W Gdańsku udało się stworzyć odpowiedni dokument, regulujący jakie działania reklamowe w przestrzeni miejskiej są dopuszczalne, a jakie niedopuszczalne. Ku uciesze mieszkańców miasto znalazło złoty środek. Reklamy zostaną zakazane w miejscach cennych z punktu widzenia krajobrazowego.


Telebimy opanowują obecnie coraz pokaźniejszy obszar reklamy wizualnej, a ich popularność wynika przede wszystkim z ich naprawdę ogromnych możliwości.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeśli tak, to sprawdź poza tym szczegóły pod źródłem (https://e-vemco.pl/narzedzie-uderzeniowe-punchmaster-ii-z-nozem-110,3,4646,2760). Poznasz wtedy ponadto inne dane wiążące się z taką problematyką.

Posiadają one modułową budowę, więc bardzo łatwo da się je zestawiać w dowolnych kombinacjach. Jeśli będzie taka konieczność, to docelowy telebim może mieć nawet kilkanaście metrów kwadratowych powierzchni - niekiedy można takie zobaczyć w czasie dużych imprez sportowych czy kulturalnych.

telebimy
Dodał: Randy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Mają dużą odporność na atmosferyczne warunku, a ich największym plusem jest całkowita niezależność od oświetlenia. Nie ma żadnego znaczenia, czy jest jasno czy ciemno, w każdym przypadku telebim będzie świecił dokładnie tak samo. Jest to efektem z ich budowy która jest oparta na wydajnych diodach. Nie tylko mają one bardzo mocne światło, lecz także zużywają niewiele prądu, więc w każdym z modułów działa nich co najmniej kilkaset. Pojedynczy piksel złożony jest z trzech takich diod, czyli zielonej, niebieskiej i czerwonej, dzięki sterowaniu poziomem ich świecenia otrzymuje się barwę jego światła.
2022/12/31, 07:05:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.