O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki aparat z ogromną chęcią kupiliby panowie

Preferencje kobiet i panów niekiedy bardzo się różnią - co naprawdę podoba się małżonce, to niekoniecznie zachwyci męża. Badacze szczegółowo opisują różnice pomiędzy reprezentantami dwóch płci, a i twórcy filmów historycznych podejmują ten wątek. Zresztą w żadnym wypadku nie musimy czytać naukowych książek czy systematycznie chodzić do kina, by przekonać się, że panie i mężczyźni podczas zakupu konkretnego przedmiotu, chociażby telefonu, kierują się całkiem innymi kryteriami.

Huawei Honor 7
Dodał: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Kobiety po dwudziestce, a także czterdziestolatki chętnie wybierają modele o niedużych rozmiarach, czyli telefony, które bez trudu zmieszczą się w małej torbie bądź kieszeni sportowej kurtki. To kryterium spełnia chociażby Samsung Galaxy s3 mini. Z racji tego że reprezentantki płci pięknej wielką wagę przywiązują do wyglądu, najnowszy telefon powinien mieć elegancką obudowę.

Jeśli poszukujesz interesujących informacji na opisywany temat, odwiedź system rekrutacyjny nas, a z pewnością znajdziesz ciekawe fakty.

Stąd zarówno asystentka, jak i ekspedientka w miejscowym jarzyniaku oczywiście będzie zachwycona modelem Honor 7 w białej albo srebrnej obudowie. Poza tym kolor aparatu ma także dla nas inne, równie istotne znaczenie. Jeśli narzeczeni mają identyczne modele, to ich barwa jest zasadniczo jedynym identyfikatorem. Pomimo tego że smartfony wymieniamy dość często, to faceci często inwestują w nieco droższe aparaty. Ich uwagę na pewno może przykuć funkcjonalny Nexus 5x - LG nexus 5x. Użytkownicy zachwalają jego niezawodność, a także wytrzymałą baterię. Trzydziestolatkowie, o wiele częściej niż reprezentantki płci pięknej, swoją uwagę skupiają na czysto praktycznych aspektach. Zanim uiszczą opłatę za smartfon, to na wstępie zweryfikują prawie wszystkie jego parametry.


Polecamy też

baza online telefonów komórkowych skradzionych.

rodzina
Dodał: Lőrincz Raul
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Każdy z nas coś kiedyś stracił. Mógł to być aparat telefoniczny, czy portfel z pieniędzmi i dokumentami. Na ogół jednak bardzo boli zguba rzeczy kosztownych, które zostały skradzione.

LG 5X
Dodał: Tony Webster
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jednak na starannym przejrzeniu instrukcji obsługi zapewne się nie skończy. Rozważny nabywca uwzględni co najmniej kilka z pozoru mniej kluczowych aspektów. Na przykład sprawdzi, czy telefon Honor 7: jego stronie, pewniej leży w ręku aniżeli Samsung Galaxy s3. Tymczasem doświadczony właściciel świetnie prosperującego zakładu, który podczas służbowych podróży bardzo często korzysta z prawie wszystkich urządzeń mobilnych bez wątpienia skontroluje, czy wybrany aparat ma dobry wyświetlacz - jeśli ekran będzie byle jakiej jakości, to korzystanie ze smartfona w słoneczny dzień będzie właściwie niemożliwe.
2022/08/13, 08:04:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.