Co powinny mieć lodówki, żeby można było tam trzymać przykładowo dynamit?

Duża część osób nabywa lodówki czy też zamrażarki po to, żeby móc w nich przechowywać różne produkty związane z żywnością. Istnieją jednak również tego typu przyrządy, w jakich naukowcy magazynują o wiele ciekawsze rzeczy.


Przykładowo lodówka laboratoryjna czy szafa chłodnicza umożliwiają bezpieczne magazynowanie produktów czułych na temperaturę, materiałów wybuchowych (lodówki laboratoryjne z ATEX) oraz łatwopalnych.
lodówka laboratoryjna
Dodał: Alterna


Mogą być one wyposażone w liczne funkcje pozwalające na optymalne magazynowanie wrażliwych próbek, mieszanek chemicznych oraz materiałów naukowych.

Czy ta problematyka Cię wciąga? Jeśli tak, to przejrzyj link (http://a-pro.pl/uslugi-elektryczne/), pod którym znajdziesz niezbędne Ci dane - zobacz, że Cię zainteresują na długi czas.

Dokładny komponent elektroniczny umożliwia wyjątkowo dokładną regulację temperatury, a w złączeniu z efektywną izolacją oraz dynamicznym układem ochładzania, gwarantuje najlepsze warunki przechowywania. W ofercie sklepów, jakie działają w handlu takimi urządzeniami, dostępne są lodówki laboratoryjne oraz szafy chłodzące o drzwiach pełnych lub szklanych.


Komora w tego typu chłodziarkach laboratoryjnych może być wykonana z aluminium i ze stali nie rdzewiejącej zgodnej z DIN 14301. W zależności od wersji, materiałem stosowanym do budowy obudowy może być nie podlegająca rdzewieniu stal szlifowana albo blacha malowana metodą proszkową. Rozmiar tego typu urządzenia jest uzależniona od danej wersji, zasadniczo mogłyby one przypominać lodówki do zastosowań domowych, jednak mogą być np. szersze.
Co poniektóre modele są wyposażone w mikroprocesorowy sterownik ciepłoty PID z barwnym, znacznym (5,7'') ekranem dotykowym i intuicyjne oraz przyjazne dla klienta rozwiązanie programistyczne. Zaletą takiego typu urządzeń jest możliwość przyłącza do sieci Ethernet (umożliwia połączenie mnóstwa sprzętów oraz zarządzanie nimi z każdego komputera).
2019/02/18, 07:27:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.