Polecane obiektywy firmy Sigma - a więc, model podstawowy, kontra model posiadający szerokokątnym zoomem

Jakimi rzeczami charakteryzuje się standardowy obiektyw przedsiębiorstwa Sigma, model Sigma A 35 F1.4 DG HSM, a obiektyw o szerokokątnym zoomie 10-20 milimetrów? O tych rzeczach dowiesz się tylko, jeżeli dobrze przeczytasz nasz nowiutki felieton!


Firma Sigma to swego rodzaju lider na ryneczku Fotografowania, który produkuje obiektywy, cyfrowe lustrzanki oraz lampy błyskowe jedynie na obszarze Japonii, mają w posiadaniu jednak wiele biur regionalnych, rozsianych po całym globie.


sigma 10-20
Dodał: First Austria
Zaczerpnięte z: First Austria


Polecamy też

Internetowe sposoby wykorzystywane przez firmy aby dotrzeć do klientów

dodatki
Zaczerpnięte z: http://www.morguefile.com/
Obecnie dominująca część powszednich transakcji zakupowych odbywa się z poziomu komputera, tabletu albo smartphona. Widzenie się z dostawcą przestaje być konieczne.


gry
Dodał: West Midlands Police
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Nas jednakże w naszym artykule nie interesuje jego historia (która to jak już o tej rzeczy mowa sięga powyżej 40 lat do tyłu), ale dwa rodzaje wytwarzanych przez niego obiektywów.

Opublikowany tekst Ci się podoba? To odwiedź serwis iphone 6s wymiana szybki, a odnajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie informacji, które też będą fascynujące.

Rozpoczynającym spośród nich bywa standardowy model sigma a 35 f1.4 dg hsm, który posiada kilka rodzai mocowań, w tym do: Nikona, Pentaxa, Canona, Sony, czy też samiutkiej Sigmy - kliknij po źródło. W obecnej chwilce (początek 2017) powstała nawet możność zakupić go w promocji - starczy jedynie po szukać!


temat
Dodał: Max Braun
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Następnym branym pod uwagę w niniejszym felietonie modelem jest typ obiektywu sigma 10-20 mm, który ma w posiadaniu wewnątrz obiektywie szerokokątny zoom, a który może posiadać dla przykładu model 10-20 milimetrów f/4-5.6 EX DC HSM, który to ma w posiadaniu wagę czterysta siedemdziesiąt gram, wymiary 83.5 x 81 mm - . Ów obiektyw może się nadawać do modeli Canon EF, Nikon F, czy Sony A / Minolta, a także Sigma i Pentax K.


Jak widać obiektywy marki Sigma bywają niewiarygodnie łatwo "przyswajalne" dla bardzo dużo modeli napomkniętych aparatów, dlatego, kiedy będziesz jakiś zakupywał, upewnij się, iż Sigma do niego będzie pasować nie posiadając w ogóle żadnych przeszkód!
2020/09/13, 07:54:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.