Przegląd popularnych typów telefonów z ekranem dotykowy, jakie LG oferowało przed kilkoma laty.

Patrząc na smartfony, jakie pojawiają się obecnie w sklepach, można wyciągnąć wniosek, że wszystko idzie w stronę jak największych wyświetlaczy. Jednak nie wszystkim takie wielkie, nowoczesne sprzęty odpowiadają, bo po prostu nie będą wykorzystywać ich parametrów.


Bor


Polecamy też

Czy chińskie produkty są warte polecenia? O czym dobrze pamiętać? Czy można zarekomendować firmę ZTE?

technologia - panorama
Dodał: Rafael Nepô
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie jest tak dużo doskonałych firm, że ciężko zdecydować się na coś konkretnego. To z pewnością może wynikać z obawy, że decydując się na taką firmę, to utracimy szansę na skorzystanie z innych możliwości.


Dlatego też wiele osób woli się zdecydować na kupno używanego aparatu, jeśli trafi się na zadbany egzemplarz, to na pewno będzie on jeszcze mógł długo służyć. Dość ciekawie prezentują się pośród używanych aparatów telefonicznych urządzenia firmy LG, nawet spośród wypuszczonych parę lat temu trafić można na ciekawe modele - jakie ceny lg gd900 mogę się spodziewać. Na przykład lg gd880 ma 3,2 calowy dotykowy ekran, dający bardzo wysoką jakość obrazu. Również systemowi operacyjnemu nie można nic zarzucić, wszystko funkcjonuje płynnie i bez żadnych przestojów.


Połączeniem telefonu dotykowego z klawiszowym jest lg gd900, przez wiele osób uznawany za jeden z najładniejszych sprzętów tego typu, jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Telefon ten działa niezwykle sprawnie, lecz pewnym minusem jest system operacyjny, dla którego nie ma wielu aplikacji. Zanim na rynku panować zaczął Android, wytwórcy telefonów z dotykowymi ekranami instalowali własne systemy, i podobnie było przy modelu lg gm360.


Urządzenie to w okresie, w którym pojawiło się na rynku dawało dużą ilość funkcjonalności i długi czas czuwania, dzięki czemu cieszyło się sporym zainteresowaniem (sprawdź więcej). Bardzo podobnie było z następnym telefonem tego producenta, mającym swój debiut w roku 2010, czyli lg gs290.
2023/01/19, 07:30:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.