Co to jest szkło hartowane na telefon oraz w jaki sposób się je na niego przykleja?

Telefon komórkowy to wspaniałe narzędzie, które już pewien czas wstecz zaczęło usuwać z forum swego protoplastę - telefon tradycyjny. Taka "komórka" jest wiele mniejsza i, nade wszystkim, mobilna.


Można by ją więc włożyć do kieszeni i prowadzić rozmowy nawet jadąc autem lub płynąc statkiem.


Od paru wiosen działa już nowocześniejsza wersja telefonów komórkowych, czyli tzw. smartfony. Odróżniają się one od standardowych komórek tym, iż posiadają duży monitor, za pomocą jakiego administruje się to urządzenie. Taki, używając fachowego określenia, "dotyk" daje niezwykle obszerne możliwości, lecz to, co jest jego niezaprzeczalną zaletą, jest także jednocześnie jego największą wadą. Taki duży monitor można nieumyślnie nietrudno zarysować lub nawet zbić. Żeby zmniejszyć takowe niebezpieczeństwo, używa się specjalistyczne szkło hartowane na telefon, zatem niezwykle cieniutką, lecz równocześnie niezwykle wytrzymałą szybkę, którą nakleja się na monitor telefonu. Przyznać należy, że nie przynosi ona 100% gwarancji bezpieczeństwa, lecz w dużym szczeblu go wszakże zabezpiecza. Warto także wspomnieć, że takie szkło nie jest kosztowne i każdy mógłby sobie na nie zezwolić.


żarówki
Dodał: Yarvik
Zaczerpnięte z: Yarvik


SSD o pojemności 1,6TB
Dodał: silentworks.pl
Zaczerpnięte z: silentworks.pl


W pudełku z takowym szkiełkiem jest zamieszczona instrukcja jego montowania, jednak jest on niezwykle intuicyjny. Zwyczajnie należy wyczyścić ekran dołączoną mokrą szmatką i wyczyścić ekran za pomocą kolejnej zawartej w opakowaniu ściereczki.


Polecamy też

WWażne wybory podczas zakupu elektroluksu

Aplikacje
Dodał: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach każdy dom wyposażony jest w elektroluks, a producenci rozpieszczają nabywców zapewniając im coraz to efektywniejsze rozstrzygnięcia.


sklepy oferują od niezwykle malutkich i poręcznych, jakich nie ma konieczności podłączać do napięcia, po duże urządzenia, jakie nie tylko dokładnie zbierają najmniejsze zanieczyszczenia, ale służą do czyszczenia dywanów.


Należałoby nadmienić, że poprzednikiem tego typu wyjścia jak szkło hartowane na telefon jest znajoma wielu ludziom folia na monitor. To w ogóle niemalże to samo, jednak, jak wiemy, "prawie" robi dużą różnicę. Omawiany towar jest prawdziwym hartowanym szkiełkiem, jednak o bardzo małej grubości.
2023/02/04, 07:15:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.