Szeroka oferta pralek i części

Propozycja różnych pralek jest aktualnie tak obszerna, że bez problemu każdy odnajdzie pralkę, jaka zrealizuje każde oczekiwania.


Pralki mogą być zabudowane, albo wolno stojące.
Pralki wolno stojące to największa grupa sprzętów o różnych parametrach i ergonomiach. Sprawdzą się tak jak w niewielkich, jak i bardziej obszernych wnętrzach. W wypadku wersji do zabudowy jest możliwość wybrać jedynie urządzenia pakowane od frontu.


Kontrolery SteelSeries
Dodał: SteelSeries
Zaczerpnięte z: SteelSeries


By przedłużyć działanie pralki i nie dręczyć się tym ile kosztują części do pralki, powinno się ją prawidłowo pielęgnować. Nie można dodawać więcej detergentu, czy płynu do płukania niż pokazuje etykieta na opakowaniu. Warto również regularnie czyścić filtr i dozownik na detergenty, raz w miesiącu uruchomić pustą pralkę na pranie w temperaturze minimalnie 60°C, aplikować środki zabezpieczające przed osadzaniem kamienia.


W punktach są dostępne pralki o przeróżnych objętościach. To, jaką pojemność kupujemy jest zależne od zapotrzebowania mieszkańców. Producenci pralek wprowadzają różne ulepszenia i modyfikacje bębnów. Oprócz typowych znajdziemy także modele z bębnem o strukturze diamentu. Małe przepusty zapewniają delikatne pranie i zapobiegają zaciąganiu się tkanin w przepusty bębna. Bębny o budowie plastra miodu gwarantują subtelne przemieszczanie prania w bębnie, dzięki temu materiały się nie mechacą i nie zaciągają.
Bębny o specjalnej konstrukcji kropli wody, dzięki której w czasie obrotów w lewo efektywnie pierze kłopotliwe tkaniny, a obroty w prawo, które przekazują mu wyższej twardości, pozwalają na dopranie nawet trudnych zanieczyszczeń.
2018/01/17, 13:25:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.