E-papieros – jak bardzo szybko wyjść z nałogu

Bardzo dużo osób na całym globie boryka się z problemem tytoniowego nałogu. Co istotne problem ten zaczyna dotykać coraz młodszych ludzi. Gromadzone dane pokazują, iż wiele nałogowych palaczy rośnie w niepokojąco ekspresowym tempie wśród osób, które jeszcze nawet nie skończyły 18 roku życia.


Bardzo prosto jest rozpocząć, znacznie trudniej jednak rzucić. Pytanie, czy jest coś, co może nam w tym pomóc? Elektroniczny papieros w swych założeniach ma na celu być antidotum pozwalającym na uwolnienie się od tytoniowego nałogu. Konstrukcja jego umożliwia dokonywanie nikotynowych inhalacji. Nikotyna jest substancją psychoaktywną, którą zawiera tytoniowy dym i która wpływa na dobre samopoczucie ludzi palących. To właśnie ona odpowiedzialna jest za uzależnienie i to o nią nasz organizm ubiega się najmocniej, gdy próbujemy porzucić papierosy.
casablancacig
Dodał: Lindsay Fox
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

E papierosy dają nam możliwość regulowania ilości dostarczanej dla organizmu nikotyny poprzez częściowe pomniejszanie jej ilości. Samo urządzenie urządzenie do makijażu permanentnego ceny swoim kształtem i wyglądem ma prawo przypominać zwykłego papierosa, fajkę albo cygaro, w zależności od naszych upodobań. Prócz nikotyny, płyn znajdujący się w e-papierosie może mieć również dodatki smakowe i aromatyczne, dzięki czemu nie tylko nie będziemy wadzić osobom z najbliższego otoczenia, ale też wokół nas będzie się unosić miła zapachowa aura. To jest dodatkowy plus ponieważ palacze nader często borykają się z takim problemem. Bardzo charakterystyczny zapach dymu tytoniowego wnika nie tylko w odzież ale również powoduje specyficzny zapach wydobywający się z ust. Zdarza się, iż problem ten komplikuje relacje z życiowymi partnerami, wywołując głupie kłótnie.


Warto również zwrócić uwagę na fakt, że papierosy elektroniczne wspomagają nas w zmierzeniu się z aspektami psychologicznymi uzależnienia. Sporo ludzi uskarża się na powiększoną drażliwość podczas rzucania palenia oraz na brak zajęcia dla rąk. Wiąże się to często z tendencją do przybierania na wadze, gdyż szukamy jakiegoś substytutu i próbujemy odciągnąć naszą uwagę od chęci sięgnięcia po papierosa poprzez sięganie po coś „na ząb”. E-papieros likwiduje ten kłopot, ponieważ zawsze możemy go mieć w zasięgu ręki, gdy tylko najdzie nas ochota na zapalenie papierosa.
2023/02/14, 20:29:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.