Jakiego typu miniaturowa kamera okaże się najlepsza dla nas? Na jakie rzeczy przede wszystkim zwracać uwagę?

W obecnych czasach filmowanie stało się niesamowicie proste. Każdy z nas ma możliwość choć na chwilę zostać filmowcem, nie potrzeba do tego jakiegoś specjalistycznego sprzętu, dobry będzie przecież normalny smartfon, żeby zachować różne chwile. Oczywiście, to staje się niewystarczające, jeśli chcielibyśmy tworzyć coraz bardziej profesjonalne materiały. Wtedy niewątpliwie celujemy w bardziej specjalistyczny sprzęt, jak GoPro Black.
Ekstra źródła-

Polecamy też

Urodziny brata bądź przyjaciela? Dowiedz się, co możesz kupić, by się ucieszył

CB radio
Dodał: ^ Missi ^
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Urodziny, imieniny, początek wymarzonej pracy, tak jak wszelkiego typu okazje, to doskonała pora, by kupić upominek. Każdy kocha niespodzianki, a uśmiech jest tym większy, gdy wręczymy coś, co faktycznie się spodoba. Jeśli musimy znaleźć coś dla brata bądź kolegi, przyda ci się pomoc, byś wybrał wyjątkowo dobrą rzecz. Co wobec tego musisz wpisać sobie na listę interesujących prezentów?


kamerka go pro
Dodał: Creative Tools
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jest to niesamowicie szybki i najwydajniejszy model kamery GoPro w historii. Tego typu kamerka to przede wszystkim pełnowartościowy standard 4K o szybkości 30 klatek na sekundę. To jednocześnie nieosiągalne dla innych kamer tego typu opcji zwolnienia materiału z jakością 1080p. Dzięki 120 klatkom na sekundę można otrzymać czterokrotne spowolnienie przy utrzymaniu całkowitej płynności. Taką możliwość bez wątpienia docenią wszyscy zawodowcy. Coraz bardziej powszechne są kamery na kask motocyklowy. O takiej kamerze warto pomyśleć tym bardziej z dwóch powodów. Jeden to kwestia prawna, ponieważ nagrywanie naszej jazdy jest w różnych sytuacjach niezbędne, by udowodnić, że nie zrobiliśmy nic złego. W czasie zdarzenia drogowego obraz zarejestrowany na kamerze stanie się dowodem, kto jest winny. Drugi powód jest także ważny - to uwiecznianie naszych podróży. Rozwój techniki doprowadził do miniaturyzacji kamery do takich wielkości, że stały się faktycznie mobilne oraz można je zabrać właściwie w każde miejsce. Do tego dają najwyższą jakość obrazu.

motocykl
Dodał: Luigi Rosa
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W przypadku kamery na kask motocyklowy najważniejszą rzeczą jest kąt widzenia, czyli najlepiej 170 stopni. Wybór kamer jest duży i nie ma z pewnością problemu, by takową zakupić, jednak jak chcemy produkt już sprawdzony i najlepszej marki, to dobrze rozważyć zakup, wspomnianej wcześniej, kamery GoPro. Największym plusem takiego urządzenia jest tryb Superview i sześćdziesiąt klatek przy nagrywaniu w jakości HD. Zdecydowanie jednak we wszelkich testach najlepsza okazuje się GoPro czwartej generacji. Jej ogromną zaletą jest możliwość nagrywania w rozdzielczości 4K. Oprócz wbudowanego modułu Wi-Fi komunikacja z kamerą jest w stanie zachodzić przy pomocy systemu Bluetooth. Wynik, który robi wrażenie to nagrywanie 120 klatek na sekundę w jakości Full HD. Ta kamera kamerki sportowe sportowa nie kosztuje mało, lecz na pewno jest tego warta.
2022/01/14, 07:43:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.