Angielski
Biznesmen
Dodał: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu

O tłumaczeniach. Poczytaj najlepsze wpisy

W okresie daleko idącej globalizacji, dobra znajomość choć trzech języków obcych wydaje się być fundamentalna. Niestety niewielu z nas wystarczająco dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej używany jest język angielski, jednak na zachodzie, również we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do granicy z Niemcami przeważa niemiecki.
przedszkole
Dodał: steve freeman
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozwój dziecka zależy od odpowiednich decyzji, gdy jest jeszcze w bardzo młodym wieku. Dobrze jest wcześniej zadbać o jego edukację

Nauczanie obcych języków daje najlepsze rezultaty, kiedy rozpoczynana jest bardzo wcześnie. Dobrze jest jak ci najmłodsi przyswajają sobie podstawy angielskiego już w przedszkolu. Wpływa to na kształtujące się zdolności językowe. Mały człowiek w tym wieku szybciej przyswaja wiele rzeczy, gdyż mózg najszybciej się rozwija. Dlatego właśnie dużo dzieci w takim wieku chodzi na różne zajęcia, również językowe.
angielski
Dodał: University of the Fraser Valley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jeżeli musisz poprawić język angielski, zgłoś się na wskazane zajęcia językowe

Nikt nie wątpi w to, że angielski okazuje się najistotniejszych wśród języków obcych i jego nauka przynosi same profity. Język ten okazuje się niezastąpiony w życiu zawodowym, jak także w życiu prywatnym. Warto szlifować swój angielski, by mieć szansę komunikować się w każdej dziedzinie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.