Film
kamera
Dodał: BenQ
Zaczerpnięte z: BenQ

Sportowe kamerki instalowane na kask

Jesteś maniakiem silnych doświadczeń? Kochasz, kiedy żyły zaczynają pompować mnóstwo adrenaliny? Przeczytaj ten wpis, a poznasz mnóstwo wartych uwagi rzeczy, które sprawią, że kolejne wyczyny zagwarantują ci jeszcze więcej radości!
sprzątanie
Dodał: PHILIPS
Zaczerpnięte z: PHILIPS

Czemu powinniśmy filmować przygotowania do ślubu?

Film weselny powinien przygotowany być „po myśli” małżonków, ale każdy kamerzysta posiada przecież jakiś wzór, jakiego przestrzega w czasie kamerowania.


Czemu powinniśmy filmować przygotowania do ślubu?

Prócz najistotniejszych momentów, takich jak przyrzeczenie małżeńskie, teraźniejsze ślubne reportaże filmowe częstokroć obejmują też wiele ujęć przedstawiających przygotowania młodej pary.
Dodał: flickr.com

Kamera Contour do sportów ekstremalnych

Filmowanie sportowych wyczynów to niezwykle popularne zajęcie wielkich rzesz ludzi, które dostarcza rozrywki, lecz pomaga upowszechniać wielorakie sporty wśród społeczeństwa. Jak jednak mieć pewność, że kupiony przez daną osobę sprzęt do nagrywania sprosta wymaganiom danego sportu? Nawet byle zwyczajne zakupy takiego sprzętu, mogą wydać się niestety czasami czymś kłopotliwym, lub mocno denerwującym.
Pokój
Dodał: Sam Howzit
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Które głośniki wybrać?

Wolnostojące albo podstawkowe, do kompletu stereo albo domowego kina, bezprzewodowe i przenośne – to tylko kilka kategorii, do których możesz przypisać dostępne na rynku głośniki.
kamery sportowe
Dodał: Alper Çuğun
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu sportowe kamery są tak popularne, czym się one powinny cechować.

sportowe kamery od jakiegoś czasu cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. W dużej mierze przyczynił się do tego technologiczny postęp, jaki miał miejsce w dziedzinie rejestracji obrazów.
działka budowlana
Dodał: Lee Coursey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/leeco/213416594/

W jaki sposób sprawić aby nasz film weselny był bardziej atrakcyjny oraz jak wykonać nietypowe a także oryginalne zdjęcia?

Niesłychany rozwój technologii jaki obserwujemy w ostatnim czasie dodaje nam niebywałych możliwości w ogromnej ilości aspektów naszego życia. Wystarczy spojrzeć chociażby na smartfony, które obecnie są miniaturowymi komputerami mieszczącymi się w torbach czy kieszeniach.
Forma
Dodał: Presidencia de la República Mexicana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Opis możliwości, jakie może dać nowoczesna technologia w zakresie nagrywania filmów.

Zaawansowana technologia pozwoliła na ogromny postęp w dziedzinie nagrywania obrazów. Aktualnie bez problemów już za kilkaset złotych zakupić można zaawansowaną kamerę, mogącą nagrywać w dużej rozdzielczości obrazu.
ASUS EeeKeyboard PC
Dodał: Asus
Zaczerpnięte z: Asus

W jaki sposób znaleźć właściwą kartę graficzną?

Zakup karty graficznej do komputera, czy to nowego, czy wymagającego rozbudowy jest trudne. Wszystko bez wątpienia uzależnione jest od tego , do jakich celów będzie ona użytkowana.
innowacje
Dodał: Verbatim
Zaczerpnięte z: Verbatim

Kino towarzyszy homo sapiens już od dosyć dawna i pewnie nie istnieje człowiek na naszej planecie, który nie kochałby oglądać filmów

Oglądanie filmów to fantastyczna sprawa - dla pewnych osób to Forma relaksu, a dla innych praca. Jeszcze inni swą miłość do filmu przekuwają po latach w pracę, jak Martin Scorsese, który regularnie oglądał filmy w okresie dorastania, a dziś jest jednym z najpopularniejszych reżyserów na naszej planecie.
pokaz lotnictwa
Dodał: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka wartych uwagi pomysłów na twórcze wykorzystanie drona

Żyjemy w czasach w których obraz jest jedną z najbardziej wykorzystywanych form przekazu inFormacji. Tak zwana kultura wizualna zdecydowanie bardziej dociera do zmysłów odbiorcy.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.