Film
Forma
Dodał: Presidencia de la República Mexicana
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Opis możliwości, jakie może dać nowoczesna technologia w zakresie nagrywania filmów.

Zaawansowana technologia umożliwiła bardzo duży postęp przy nagrywaniu obrazów. Aktualnie bez problemów już za trzysta złotych zakupić można porządną kamerę, która może nagrywać w dużej rozdzielczości obrazu.
innowacje
Dodał: Verbatim
Zaczerpnięte z: Verbatim

Kino towarzyszy homo sapiens już od dosyć dawna i pewnie nie istnieje człowiek na naszej planecie, który nie kochałby oglądać filmów

Oglądanie filmów to fantastyczna sprawa - dla pewnych osób to Forma relaksu, a dla innych praca. Jeszcze inni swą miłość do filmu przekuwają po latach w pracę, jak Martin Scorsese, który regularnie oglądał filmy w okresie dorastania, a dziś jest jednym z najpopularniejszych reżyserów na naszej planecie.
Dodał: flickr.com

Kamera Contour do sportów ekstremalnych

Filmowanie sportowych wyczynów to niezwykle popularne zajęcie sporych rzesz ludzi, które dostarcza sporo, lecz pomaga upowszechniać wielorakie sporty wśród społeczeństwa. Jak jednak mieć pewność, że kupiony przez daną osobę sprzęt do nagrywania sprosta wymogom danego sportu? Choćby byle banalne zakupy takiego typu sprzętu, mogą wydać się niestety czasem czymś kłopotliwym, lub mocno denerwującym.
pokaz lotnictwa
Dodał: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka wartych uwagi pomysłów na twórcze wykorzystanie drona

Żyjemy w czasach w których obraz jest jedną z najbardziej wykorzystywanych form przekazu inFormacji. Tak zwana kultura wizualna zdecydowanie bardziej dociera do zmysłów odbiorcy.
działka budowlana
Dodał: Lee Coursey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/leeco/213416594/

W jaki sposób sprawić aby nasz film weselny był bardziej atrakcyjny oraz jak wykonać nietypowe a także oryginalne zdjęcia?

Niesłychany rozwój technologii jaki mamy okazję obserwować w ostatnim czasie dostarcza nam niebywałych możliwości w ogromnej ilości aspektów naszego życia. Wystarczy spojrzeć choćby na telefony komórkowe, jakie obecnie są miniaturowymi komputerami które bez problemu mieszczą się w kieszeniach naszych spodni.
kamery sportowe
Dodał: Alper Çuğun
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu sportowe kamery są tak popularne, czym się one powinny cechować.

Kamery sportowe od kilku lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. W dużej mierze do tego się przyczynił technologiczny postęp, jaki dokonał się w dziedzinie rejestracji obrazów.
Pokój
Dodał: Sam Howzit
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Które głośniki wybrać?

Podstawkowe bądź wolnostojące, do zestawu stereo albo domowego kina, bezprzewodowe i przenośne – to tylko kilka kategorii, do jakich można przypisać dostępne w sklepach głośniki.
kamera
Dodał: BenQ
Zaczerpnięte z: BenQ

Sportowe kamerki instalowane na kask

Jesteś maniakiem ekstremalnych wrażeń? Lubisz, gdy żyły przetaczają hektolitry adrenaliny? Sprawdź ten wpis, a dowiesz się wiele wartych uwagi rzeczy, które sprawią, że przyszłe wyzwania przyniosą ci jeszcze więcej emocji!
system
Dodał: blogarazzo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co korzystniej kupić – laptop a może komputer stacjonarny?

Każda z niniejszych opcji ma swoje dobre i złe strony, a fundamentalnym kryterium wyboru powinno być nade wszystko przeznaczenie tego typu urządzeń. Jaki sprzęt przyda się w pracy, a który będzie lepszy do grania?
Co korzystniej kupić – laptop a może komputer stacjonarny?

Największym przymiotem laptopa jest rzecz jasna sposobność jego przenoszenia zależnie od potrzeb.
sprzątanie
Dodał: PHILIPS
Zaczerpnięte z: PHILIPS

Czemu powinniśmy filmować przygotowania do ślubu?

Film ślubny musi przygotowany być „po myśli” małżonków, jednakże każdy kamerzysta posiada jakiś schemat, jakiego przestrzega w czasie kamerowania.


Czemu powinniśmy filmować przygotowania do ślubu?

Oprócz najważniejszych sekund, takich jak przyrzeczenie małżeńskie, dzisiejsze ślubne reportaże filmowe często obejmują także wiele ujęć przedstawiających przygotowania narzeczonych.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.