Forma
praca
Dodał: montillon.a
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na czym polega outsourcing usług IT?

W obecnych czasach prawie każdy aspekt naszego życia, każdy biznes jest oparty w większym lub też mniejszym aspekcie na coraz mocniej rozbudowanych systemach informatycznych.
innowacje
Dodał: Verbatim
Zaczerpnięte z: Verbatim

Kino towarzyszy homo sapiens już od dosyć dawna i pewnie nie istnieje człowiek na naszej planecie, który nie kochałby oglądać filmów

Oglądanie filmów to fantastyczna sprawa - dla pewnych osób to Forma relaksu, a dla innych praca. Jeszcze inni swą miłość do filmu przekuwają po latach w pracę, jak Martin Scorsese, który regularnie oglądał filmy w okresie dorastania, a dziś jest jednym z najpopularniejszych reżyserów na naszej planecie.
pokaz lotnictwa
Dodał: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka wartych uwagi pomysłów na twórcze wykorzystanie drona

Żyjemy w czasach w których obraz jest jedną z najbardziej wykorzystywanych form przekazu inFormacji. Tak zwana kultura wizualna zdecydowanie bardziej dociera do zmysłów odbiorcy.
procesor
Dodał: Tim Adams
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym mogą zajmować się kadry i na czym powinna polegać praca takiego działu?

W każdej dużej korporacji kierownik chce zatrudniać jak najlepszych członków personelu. Sam jednak zazwyczaj nie ma wystarczająco dużo czasu, dlatego też niezbędny jest właściwy do takiego celu pion.


Czym mogą zajmować się kadry i na czym powinna polegać praca takiego działu?

Zajmuje się on m.in. dodawaniem anonsów z propozycją pracy na konkretnym etacie, potem odpowiada na niektóre propozycje, prowadzi rozmowy kwalifikacyjne z konkretnymi zainteresowanymi osobami, a potem, w razie podjęcia postanowienia o zatrudnieniu danego kandydata, realizuje kolejne czynności związane z rekrutacją kolejnego pracownika.
pomoc
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Masz prywatne laboratorium? Niezbędny będzie piec muflowy, który służy w szczególności do wygrzewania, spalania i prażenia

Technologia dziś rozwija się faktycznie bardzo szybko. Niemniej jednak w dalszym ciągu są rzeczy, które nie zdołają być zastąpione, bowiem do dziś dnia nikt nie wymyślił nic innego.
Reaktor jądrowy
Dodał: Renault

Nowoczesny system parkingowy znacznie skraca czas potrzebny na znalezienie miejsca

Współczesne systemy parkingowe pozwalają na obsługę naprawdę wielkich obiektów i sterują przepływem ruchu w taki sposób, że nigdy nie tworzą się przestoje.
Call center, obsługa klienta
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Call center system powinien funkcjonować bez zarzutu

Jeśli mamy firmę, to musimy się liczyć z tym, że będziemy posiadali sporo linii telefonicznych, zwłaszcza kiedy obmyślamy posiadać sporej wielkości dział obsługi kontrahenta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.