Forma
procesor
Dodał: Tim Adams
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym mogą zajmować się kadry i na czym powinna polegać praca takiego działu?

W każdej większej firmie kierownik chce zatrudniać jak najlepszych pracowników. Osobiście jednak przeważnie nie ma wystarczająco dużo czasu, z tego też powodu potrzebny jest właściwy do takiego celu pion.


Czym mogą zajmować się kadry i na czym powinna polegać praca takiego działu?

Zajmuje się on między innymi wstawianiem ogłoszeń z paletą pracy na konkretnym stanowisku, potem odpowiada na wybrane propozycje, przeprowadza wstępne rozmowy z wybranymi zainteresowanymi osobami, a następnie, w wypadku podjęcia decyzji o zatrudnieniu potencjalnego pracownika, wykonuje dalsze czynności związane z zatrudnieniem nowego pracownika.
Reaktor jądrowy
Dodał: Renault

Nowoczesny system parkingowy znacznie skraca czas potrzebny na znalezienie miejsca

Dzisiejsze systemy parkingowe umożliwiają obsługiwanie wyjątkowo wielkich powierzchni oraz sterują ruchem w taki sposób, iż nigdy nie powstają zatory.
praca
Dodał: montillon.a
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na czym polega outsourcing usług IT?

W obecnych czasach prawie każdy aspekt naszego życia, każdy biznes jest oparty w większym lub też mniejszym aspekcie na coraz mocniej rozbudowanych systemach informatycznych.
innowacje
Dodał: Verbatim
Zaczerpnięte z: Verbatim

Kino towarzyszy homo sapiens już od dosyć dawna i pewnie nie istnieje człowiek na naszej planecie, który nie kochałby oglądać filmów

Oglądanie filmów to fantastyczna sprawa - dla pewnych osób to Forma relaksu, a dla innych praca. Jeszcze inni swą miłość do filmu przekuwają po latach w pracę, jak Martin Scorsese, który regularnie oglądał filmy w okresie dorastania, a dziś jest jednym z najpopularniejszych reżyserów na naszej planecie.
pokaz lotnictwa
Dodał: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kilka wartych uwagi pomysłów na twórcze wykorzystanie drona

Żyjemy w czasach w których obraz jest jedną z najbardziej wykorzystywanych form przekazu inFormacji. Tak zwana kultura wizualna zdecydowanie bardziej dociera do zmysłów odbiorcy.
pomoc
Dodał: Kris Duda
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Masz prywatne laboratorium? Niezbędny będzie piec muflowy, który służy w szczególności do wygrzewania, spalania i prażenia

Technologia dziś rozwija się faktycznie bardzo szybko. Niemniej jednak w dalszym ciągu są rzeczy, które nie zdołają być zastąpione, bowiem do dziś dnia nikt nie wymyślił nic innego.
Call center, obsługa klienta
Dodał: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Call center system powinien funkcjonować bez zarzutu

Jeśli mamy firmę, to musimy się liczyć z tym, że będziemy posiadali sporo linii telefonicznych, zwłaszcza kiedy obmyślamy posiadać sporej wielkości dział obsługi kontrahenta.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.