Urządzenia detektywistyczne dla zwyczajnego użytkownika – długopis oraz zegarek z kamerą

Kamery nie są wykorzystywane tylko do tworzenia filmów, które są potem emitowane w kinach nie mamy na myśli nawet kamery w smartfonach, kamerkach montowanych do kasków lub w samochodach. Pragniemy poruszyć zupełnie, według nas temat – ciekawią nas kamery szpiegowskie.
zegarek szpiegowski
Dodał: Piotr Drabik
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Czego życzymy sobie od tego typu sprzętu? Rzecz jasna zachowania całkowITej dyskrecji.

Napisaliśmy artykuł o zbliżonej tematyce. Umieściliśmy go na kolejnej stronie. Wejdź więc w ten link i dowiedz się szczegółów (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-149-Nowa-promocja-na-GoPro-HERO-7-Black/214) z tym połączonych.

Wyzwanie jest dosyć wymagające, tym bardziej kiedy zarówno obraz jak i dźwięk powinny być nagrane w jakości HD. Dla fachowców w branży szpiegowskiej nie stanowi to obecnie wyzwania, ponieważ tworzone są kamery o rozmiarach nie większych niż pół centymetra, jakie posiadają możliwość rejestrowania obrazu w rozdzielczości 1920x1080! Zobaczyliśmy jeden sklep detektywistyczny, żeby sprawdzić do czego mamy możliwość zamontować kamerkę oraz mikrofon wraz z całym pozostałym osprzętem. Dla ludzi interesu, jacy przeprowadzają mnóstwo spotkań powstał unikalny długopis z kamerą.

Nierzadko o sprawach, które nam mogą się spodobać dowiadujemy się na podstawie opinii. Może w taki sposób będzie w tej sytuacji, gdyż zapraszam do lektury (http://magazynauto.pl/wiadomosci/tym-autem-koreanska-firma-moze-zdobyc-europe-genesis-gv70,aid,471) podobnego artykułu.

Może on nagrać film o czasie trwania 70 minut wraz ze ścieżką dźwiękową w powszechnym formacie AVI w w jakości fullHD na kartę pamięci o dowolnej pojemności. Długopis nie wyróżnia się dosłownie niczym…z zewnątrz, gdyż wewnątrz a w właściwie w górnej części wbudowany jest port USB wraz z SD, zaś dolna część dalej może być używana jako długopis. Kamera zainstalowana jest powyżej skuwki, tak żeby możliwe było nagrywanie z poziomu kieszeni w koszuli. W ofercie jest także zegarek szpiegowski z wbudowanym wyłącznie dyktafonem – świetny do nagrywania rozmów biznesowych jak również sądowych rozpraw lub razem z kamerą dla bardziej wymagających. Kamera zaczyna nagrywanie po wciśnięciu guzika na bocznej obudowie i ma możliwość nagrywania do 70 minut na pamięć wewnętrzną o całkowitej pojemności 8 GB.
Niektóre modele mają wbudowane diody IR dzięki czemu kamerka będzie nagrywała obraz w ciemnościach.


Sprzęt szpiegowski nie muszą służyć jedynie do szpiegowania osób trzecich, ale także kiedy potrzebujemy dyskretnie zarejestrować rozmowę biznesową lub pragniemy mieć film świadczący o naszej niewinności.
2021/02/23, 07:42:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.