Virtual Data Room, czyli wirtualne pokoje danych

Datapoint Virtual Data Room to dzisiejsze podejście informatyczne do obsługi różnych transakcji.


Rozwiązanie to jest dedykowane małym oraz średnim przedsiębiorstwom a także usprawnia klasyczne badanie Due Diligence, innymi słowy działania mające na celu zebranie jak największej liczby informacji o danej inwestycji.
Virtual Data Room Polska jest to platforma internetowa do przechowywania, katalogowania oraz użyczania dokumentów, do jakiej dostęp mają tylko użytkownicy z firm zaangażowanych w to badanie. Poświęcana jest transakcjom, jakie nastręczają jednoczesnej pracy wielu grup roboczych nad tym samym zespołem dowodów. Platforma owa pozwoli dzielić informacje z udziałowcami, konsultantami, pracobiorcami firmy a także przypuszczalnymi inwestorami w tym samym okresie.

Czy posiadasz trudność z odnalezieniem ciekawych danych na opisywany wątek? Jeżeli tak, to nie martw się, tylko prześledź treść (https://gmsystem.pl/solid-edge/), a z pewnością się nie rozczarujesz.

Zapewnia bezpieczną transmisję danych oraz dużo bezpieczniejsze składowanie dokumentów w stosunku do fizycznego data room'u. Dzięki przystępnym raportom jest możliwość monitorowania aktywności pojedynczych eksploatatorów. Pomaga to zorientować się, jakie dokumenty koncentrują szczególną uwagę inwestorów, lecz również zwiększa bezpieczeństwo informacji.


Linux


VDR posiada także funkcję kierowania upoważnieniami, dzięki czemu dojście do informacji będą mieć wyłącznie upoważnione osoby. Aplikacja owa dostępna jest w modelu SaaS jak też nie wymaga instalacji na kompach eksploatatorów.
Zapewnia dojście wszelkim eksploatatorom z opcjonalnego miejsca, o dowolnym czasie, z poziomu przeglądarki www. Jedynym ograniczeniem będzie dostępność netu.
2021/12/06, 07:25:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.