Jaki zawód wybrać, żeby zapewnić sobie fantastyczną i atrakcyjną pracę?

Wybór właściwego kierunku studiów to bez wątpienia jeDNA z najistotniejszych, a jednocześnie najtrudniejszych decyzji w życiu niemal każdego młodego człowieka.


przyszłość
Dodał: Bosc d'Anjou
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


kometa
Dodał: Artur Nowacki
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Wielość możliwości niejednokrotnie przyprawia nawet o zawrót głowy stając się solą w oku dla znacznej części przyszłych żaków. Ekonomia, kulturoznastwo, administracja, logopedia, geologia, marketing, stosunki międzynarodowe - wyliczać można bez przerwy - filologia angielska Wroclaw.


filologia angielska wroclaw
Zaczerpnięte z: http://www.fss-finanse.pl/


Nasuwa się pytanie: jaką ścieżkę kariery wybrać, ażeby zapewnić sobie świetlaną i interesującą pracę? Obecnie niezwykle dużą popularnością cieszy się filologia angielska Wroclaw jest tego świetnym przykładem. 13.Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka. Dogłębna znajomość rzeczonego języka a także zwyczajów Wielkiej Brytanii oraz USA „rozpościera” przed nami multum możliwości, szczególnie na rynku pracy. Po skończonych studiach możemy zatrudnić się jako tłumacz, nauczyciel, pilot wycieczek zagranicznych - wszystko zależy od wybranej specjalności - anglistyka we Wrocławiu.


Polecamy też

O tłumaczeniach. Poczytaj najlepsze wpisy

Biznesmen
Dodał: http://sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu
W czasach ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość przynajmniej trzech języków obcych zdaje się być fundamentalna. Niestety niewielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najczęściej używany jest język angielski, jednak w zachodniej części kraju, na przykład we Wrocławiu, ze względu na bliskość granicy z Niemcami w przewadze jest język niemiecki.


Trzeba zwrócić uwagę, iż anglistyka we Wrocławiu to gwarancja uzyskania rzetelnego wykształcenia Dolnośląskie uniwersytety dysponują albowiem wykwalifikowaną kadrą wykładowców, dla których nauczanie nie jest tylko pracą, lecz przede wszystkim pasją. W dodatku są dobrze wyposażone i korzystają z nowoczesnych technologii.
2019/04/02, 07:34:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.