Testowanie apek typu mobilnych oraz aplikacji android - a więc, fachowiec potrzebny od za chwilę

Jaką osobą jest osoba testująca apek mobilnych, czy też na androida oraz jakie ma on zadanka? Jakiego typu są rodzaje strategii testowania wspomnianych apek? Czy każda osoba może zostać testerem apek mobilnych, czy też na androida? To wszystko oraz jeszcze więcej znajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!


Wbrew pozorom testowanie aplikacji mobilnych, czy testowanie aplikacji android, nie bywa tak łatwiutką sprawą, jakby się mogło wydawać.
Klimatyzacja w pokoju
Dodał: Yasna Communications
Zaczerpnięte z: Yasna Communications


testowanie aplikacji android
Dodał: Sweex
Zaczerpnięte z: Sweex


Z tego powodu właśnie istnieją strony, które wspomnianymi zagadnieniami opiekują się profesjonalnie. z tego powodu tu powstaje pytanko: Czy każda osoba ma możliwość być osobą testującą? Odpowiedź wydaje się jednoznaczna - przecież każdy, jaka posiada androida, czy uwielbia po prostu korzystać z różnych apek na telefonie, z chęcią podejmie się tego konkretnego zadania. Przecież z chęcią używa apek, prawda? Czemu nie miałby ich testować i zarobić? No cóż, takie myślenie ma w posiadaniu chyba co trzeci z nas. Jednakże aby naprawdę stać się wspaniałym testerem, należy nie wyłącznie lubić dobrze znane apki, ale również orientować się w sprawkach technicznych z dziedziny informatyki. Także jak widać, same chęci to nie wszystko.

Jeśli żywo ekscytuje Cię prezentowana w tym materiale sprawa, to ponadto zobacz ofertę w serwisie. Niewątpliwie odnajdziesz tam coś interesującego dla siebie.

Warto jednakże się z tym zaznajomić, albowiem dobry tester bywa w tej branży nieoceniony.


wyjątkową uwagę powinniśmy zwrócić na testowanie aplikacji android, które rozdzielamy na badania automatyczne oraz testy manualne.
Automatyczne mamy możliwość podzielić na dodatek na wirtualne JVM - przezywane w inny sposób testami lokalnymi, oraz takich, które wymagają zastosowania API Android, wewnątrz których to wykorzystuje się testy instrumentalne.
2019/10/04, 07:36:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.