Z jakich przyczyn programy CRM są takie dobre?

Jestem pracownikiem biura ubezpieczeniowego i czasem rozmyślałam o rozwiązaniu, które pomogłoby mi w zarządzaniu moją pracą. Ja sama wnosiłam starania, aby utrzymać porządek i być zorganizowaną. Jednak mnóstwo papierów w segregatorach, mnóstwo programów do obsługi wcale mi pracy nie ułatwia. Czasem całkiem przeciwnie, ileż ja się musiałam nieraz naszukać, by wyszukać daną umowę. Z tego wszystkiego niekiedy byłam bliska frustracji.
Testowałam inne rozwiązania. Pewnego razu doszłam do wniosku, że w erze nowoczesnych rozwiązań informatycznych powinien być dostępny oprogramowanie dla brokera ubezpieczeniowego - (zobacz http://www.gohero.pl/dji-spark oprogramowanie dla brokera). Nie myliłam się, takie narzędzie jest.

Od tego momentu zajmowanie się kontaktem z klientem, dokumentami i rozliczeniami jest o wiele szybsze. Co ważniejsze, aktualnie tak łatwo nie zapomnę o spotkaniu albo kontakcie z klientem, ponieważ CRM dla brookera (zobacz crm dla brokera) mi o tym w skuteczny sposób przypomni.

Teraz zrobienie przejrzystej bazy danych to dla mnie nie problem. Już nie muszę już szukać wzorów dokumentów – ten program wygeneruje je za mnie. Dużym atutem tego oprogramowania jest to, że jest zintegrowane z innymi narzędziami w naszym przedsiębiorstwie oraz można je zmodyfikować zgodnie z potrzebami danej firmy.

Jak znalazłam wyżej omawiane rozwiązanie? Wprowadziłam w wyszukiwarce słowa "CRM Wrocław" i porównałam oferty, po czym postawiłam na najlepszą według mnie. Naprawdę podoba mi się to rozwiązanie.
Dodał: k.s.
2021/03/08, 07:41:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.