O jakich rzeczach warto pomyśleć, nabywając nowy smartfon, albo laptop? W jakie rzeczy jeszcze warto się zaopatrzyć?

Laptopy jak również telefony są sprzętem bardzo podatnym na uszkodzenia mechaniczne. Zdarza się, że wydajemy na nie spore środki finansowe, z tego względu szkoda aby szybko zniszczyły.
W jaki sposób je zabezpieczyć?


Komórka
Dodał: Sweex
Zaczerpnięte z: Sweex


Zdecydowanie najłatwiej jest o uszkodzenia w czasie podróżowania. To najbardziej dotyczy naszego komputera mobilnego, jakim można na przykład o coś uderzyć, lub też może nam wysunąć się do ręki. Dlatego też przy okazji kupna nowego sprzętu należy pomyśleć także o dobrym etui. Dzięki niemu będziemy spokojniejsi o dane urządzenie. Gdy będziemy szukać czegoś idealnego, to należy patrzeć na wielkość sprzętu, ażeby nie było zbyt dużo luzu wewnątrz. Chodzi tu o stabilny układ. Oprócz tego, z każdej ze stron etui powinno mieć mocną, niwelującą uderzenia warstwę. Mało tego, najlepiej jeśli będzie ochraniało przed deszczem, szczególnie jeśli będziemy sporo spędzać na dworze z tego typu sprzętem. Niektóre z toreb są tylko na uszkodzenia typu mechanicznego, z tej przyczyny warto zwrócić na to uwagę.


etui


Hybrydowe urządzenia z systemem Windows 8
Dodał: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung


Z kolei, gdy chodzi o smartfon, to w tym wypadku co ważne należy poszukać etui właściwe do konkretnego modelu. Są one bowiem bardzo dobrze dopasowane tak, aby ochronić te newralgiczne powierzchnie, jak kanty oraz ekran przed rysami oraz uszkodzeniem.
Tutaj jest to bardzo istotne, gdyż smartfon używamy praktycznie cały czas, a nawet jeśli z niego akurat nie korzystamy to trzymamy go w kieszeni albo torbie, gdzie może się bardzo rysować. Gdy chcemy, ażeby jak najdłużej prezentował się ładnie, to musimy nabyć odpowiednie etui.
2019/09/16, 07:29:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.