Dji Phantom dotrze w każde miejsce

Sporty ekstremalne radują się coraz większym zainteresowaniem, więc zjawia się coraz więcej jednostek, które pragną uwiecznić swoje wyczyny i potem poszczycić się nimi przed podobnymi osobami. Dlatego dużo większą popularnością cieszą się kamery sportowe, które przypinane są do kasków i które rejestrują wszystkie akrobacje. Co niesamowite to fakt, że te kamery okazują się być odpowiednio wzmacniane, a więc nawet przy upadku nic niedobrego nie powinno się z nimi stać, a dzięki takiemu sposobowi mocowania, osoby oglądające film będą posiadały poczucie, że same wykonywały te wszystkie wyczyny. To właśnie sprawia, że coraz więcej osób kupuje takie kamery i korzysta z nich w czasie uprawiania sportu, przez co później posiadają niepowtarzalną pamiątkę z własnych wyczynów.
Dron z kamerą
Dodał: Peter Linehan
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Pragniemy nagrać zachowanie tłumu na występ jakiegoś zespołu? A może jesteśmy ciekawi co znajduje się za pobliską górą, ale nie pragniemy marnować czasu na dotarcie tam? Gdy tak, to powinniśmy pomyśleć, czy nie nabyć kamery DJI Phantom (zobacz na stronie http://www.gohero.pl/gopro-uav), która zachowuje się jak niewielki helikopter i dzięki zdalnemu sterowaniu okazuje się być w stanie dotrzeć właściwie w każdy teren i zarejestrować wszystko, co tylko chcemy. Co więcej trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że taka kamera pozwala nam na podejrzenie, zatem mamy szansę swobodnie przybliżać i odsuwać obraz, a zatem wszystko będzie nagrane w idealny sposób oraz na nagraniu idealnie będzie widać to wszystko, co okazuje się być dla nas najistotniejsze. Jakość tego obrazu pozytywnie nas zaskoczy i naprawdę trudno będzie nam uwierzyć, że to wszystko zostało zarejestrowane za pomocą tego niewielkiego urządzenia.

Polecamy też

Sportowe kamerki instalowane na kask

kamera
Dodał: BenQ
Zaczerpnięte z: BenQ
Jesteś fanem silnych wrażeń? Lubisz, kiedy żyły pompują hektolitry adrenaliny? Sprawdź ten wpis, a dowiesz się sporo ciekawych rzeczy, które spowodują, że kolejne wyzwania dadzą ci jeszcze więcej szczęścia!


Pozostałe typy quadrocopterów: http://www.gohero.pl/dji-inspire-1.

Z biegiem lat coraz chętniej będziemy powracać myślą do niesamowitych akrobacji, które były naszym udziałem, dlatego warto rejestrować tego rodzaju ekstremalne przedsięwzięcia. Mimo wszystko musimy tu zadbać o jak najwyższą jakość obrazu, przez to należy w tym celu okupić się w dobrej jakości kamery sportowe, ponieważ jedynie wtedy wszystko będzie odpowiednio widać i nie będzie najmniejszych wątpliwości czego dokonaliśmy.
2018/06/22, 12:25:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.