Osuszacze powietrza - jaki kupić?

Zanadto duża wilgoć to kłopot, który spędza sen z powiek wielu lokatorom. Zwilgotniałe mury mogą być powodem powstawania grzybów.


Mokre ściany to również podwyższone koszty ogrzewania, nieprzyjemny zapach czy poślizgi w remontach.


Dyski zewnętrzne
Dodał: Microsoft
Zaczerpnięte z: Microsoft,myszy


Częstokroć najprostszym rozwiązaniem jest kupno osuszaczy powietrza. Które urządzenie wybrać? Przed kupnem najlepiej pojąć z czym tak faktycznie mamy kłopot oraz w jaki sposób działa osuszacz. Wilgotność powietrza zależy bezpośrednio od temperatury powietrza. Jest tak dlatego, że w zimnym powietrzu mieści się mniej wody niż w ciepłym. To dokładnie przez tą własność obserwujemy podwyższoną wilgoć w chłodnych piwnicach, a także przesuszone powietrze na strychach. Na wilgotność powietrza w mieszkaniu ma także wpływ pora roku albo aura. Zimą, kiedy włączymy ogrzewanie powietrze może być dosyć mocno przesuszone. W pozostałej części roku mamy raczej do czynienia z kłopotem nazbyt wysokiej wilgotności. Ogromny wpływ na to czy w domu jest wilgotno ma to, w jaki sposób zostało zbudowane. Kłopot zawilgocenia dotyczy szczególnie pomieszczeń w tak zwanym starym budownictwie, wnętrz ze słabą wentylacją a także znajdujących się nisko.

Przygotowaliśmy dla Ciebie interesujący wpis (http://www.legalne-bonusy.pl/event/) - tam znajdziesz masę ciekawych wiadomości i treści. Nie ociągaj się tylko wejdź!

Dodatkowo łatwiej o wilgotność w zabudowaniach znajdujących się przy zbiornikach wodnych, na obszarach bardzo zacienionych.


dane
Dodał: Verbatim
Zaczerpnięte z: Verbatim


Przed przystąpieniem do jakichś kroków wilgotność powietrza należy zmierzyć. Nadmiaru wilgotności można się stosunkowo łatwo pozbyć. Pomóc nam w tym mogą tzw. osuszacze budowlane.


Polecamy też

Przygotujmy się na niszczenie naszych sprzętów

Apple
Zaczerpnięte z: www.garneczki.pl
Wszelkie sprzęty domowe czasem się psują. Nie należy jednak natychmiast ich wyrzucać. Wystarczy, iż będziemy posiadać wybrane części zamienne.


Obecnie mało kto nie posiada w mieszkaniu zmywarki.


Wychwycą one wodę w postaci lotnej oraz zmieniają ją w ciecz odprowadzając do zbiornika czy też kanalizacji. Jesteśmy dzięki temu w stanie obniżyć wilgotność powietrza nie ingerując w strukturę domku.
2020/01/08, 07:52:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.