Robot kuchenny jako rzeczywista pomoc dla ludzi regularnie gotujących

Robot kuchenny to prawdziwa pomoc dla ludzi regularnie gotujących. Jego cena jest zależna od wymiarów i wyposażenia, lecz na pewno lepiej zainwestować w dobry sprzęt renomowanych marek, gdyż będzie nam dłużej służyć bezawaryjnie przez sporo lat.


elementy
Dodał: Cesar Cardoso
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Robot kuchenny jest wielozadaniowy i przydaje się do przygotowania wielu potraw. Przyrząd ubija, wyrabia ciasto, miksuje, sieka, a nawet jest w stanie tłoczyć sok z owoców. Z zasady nawet w prostszych modelach robotów jest nakładka do ubijania białek i śmietanki.


Polecamy też

Jakie fotografie można by robić za pomocą profesjonalnego teleobiektywu?

Pamięć USB Kingston DataTraveler®  Special Edition 9
Dodał: Kingston Digital
Zaczerpnięte z: Kingston Digital
Ludzie posiadają pragnienie do rejestrowania różnych istotnych chwil w swym życiu już od wielu lat. Każdy taki okres można by uwiecznić przy pomocy różnego typu urządzeń.


Robot kuchenny uruchamia się przyciskiem, względnie pokrętłem. Zależnie od firmy i modelu posiadają parę pułapów szybkości pracy. Urządzenia kierowane elektronicznie same łączą należytą szybkość, w innych rodzajach należy ją ustawiać. Niemal każdy robot posiada nadzwyczaj korzystny tryb pulsacyjny, również turbo, potrzebny przy cięższych potrawach i twardych artykułach. Robot kuchenny może być z miską, lub z melakserem. Tradycyjny robot z miską, jaki miesza w jednym kierunku jest idealny do wytwarzania ciast i kremów, sprawdzi się też do robienia sosów i dipów, ubijania piany, lub śmietany. Robot planetarny miesza w wielu kierunkach, umożliwia to szybsze i bardziej precyzyjne zmieszanie składników na ciasto, które wrzucimy do miski.


robot kuchenny


interes


Nowością na rynku są roboty kuchenne z funkcją gotowania i podgrzewania indukcyjnego, lecz to bardzo kosztowne urządzenia.


Najbardziej wymyślne roboty współpracują z maszynką do wytwarzania lodów, przystawką do mielenia ziarna na mąkę, nakładką do napełniania kiełbasy, nakładką do obierania ziemniaków. Jednak większości tych końcówek i przystawek nie ma w wyposażeniu podstawowym i trzeba je dokupić.
2018/01/17, 14:15:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.