Filmowanie z powietrza rozmaitych obiektów

Filmowanie dronem budzi uznanie niezwykłymi ujęciami, interesującą perspektywą, oraz innym spojrzeniem na filmowany, czy fotografowany obiekt.


Wybierając ów rodzaj pamiątki każdy ma gwarancję doskonałych ujęć, jakie będą doskonałą pamiątką na wiele lat.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Dodał: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung


Drony z kamerą zezwalają nagrywać zachwycające krajobrazy, także robić zdjęcia w powietrza podczas lotu.

Nie czekaj - czytaj artykuł (http://serwiskluczy.pl/), jeśli zaintrygowały Cię treści artykułu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Pod tym linkiem znajduje się więcej informacji.

Wystarczy przycisnąć jeden przycisk na kontrolerze gdy dron jest w powietrzu, ażeby wykonać fotografię, bądź uruchomić rejestrowanie filmów. Użycie poglądu na żywo zezwala obserwować na żywo obraz, jaki w tym momencie obserwuje kamera w dronie. Opóźnienia w przekazie są niezwykle znikome i niemal niewidoczne dla ludzkiego oka.


Pamięci flash S550
Dodał: EMTEC
Zaczerpnięte z: EMTEC


Filmowanie z powietrza przeróżnych obiektów, zdarzeń, czy uroczystości cieszy się współcześnie coraz większą sławą. Polega to ogólnie rzecz ujmując, na utrwalaniu filmów z różnej, bardziej interesującej perspektywy. Obejmują one jedynie obwody poza większymi miejscowościami, z dala od lotnisk, nie znajdujące się w militarnych regionach lotniczych i nie leżące na terenach parków narodowych i rezerwatów, oraz znajdujące się poza strefami, których użytkowanie regulują specjalne przepisy. Na filmowanie z powietrza w terenie miasta trzeba posiadać należyte koncesje. Nie ma znaczenia czy postać obsługująca drona jest dyletantem, czy specjalistą, oraz w jakim celu odbywa się lot.
Wielbiciele dronów winni wiedzieć, że w Polsce miejsc w jakich jest możliwość używać powierzchnię powietrzną do pilotowania bez większych przeszkód nie jest wcale zbyt wiele.
2022/07/24, 07:32:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.