Od czego pochodzi nazwa Gorenje pralki i dlaczego warto się nimi zaciekawić?

Czy pamiętasz, że kiedyś wypranie ubranka polegało na zamoczeniu go w przykładowo rzece? Obywatele stosowali również inne procedury do których zaliczało się grzmocenie ubraniem o skały w celu "wybicia" brudu z materiału.


Z upływem terminu stwierdzono, iż do prania korzystniej nadaje się gorąca woda niż zimna. W 1797 roku powstał początkowy prototyp tary, która stała się przełomowym wynalazkiem.


odbicie - kominek
Dodał: uroczysko.net.pl
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Na szczęście dzisiaj pojawiają się już Gorenje pralki, które znane są na całym globie ze swej skuteczności i jakości. Nazwa Gorenje pralki pochodzi od małej wioski na Słowenii, w której w 1950 roku otwarto zatrudniający zaledwie dziesięć person Okręgowy Warsztat Metalurgiczny Gorenje. W obecnych czasach Gorenje pralki produkowane są przez koncern będący jednym z ośmiu kluczowych wytwórców znacznego sprzętu AGD na calutkim świecie. Jednak nawet w dzisiejszych dniach globalizacji, Gorenje pralki produkowane są wyłącznie na terenie Starego Kontynentu. Warto wspomnieć, że pierwsza pralka automatyczna Gorenje opuściła linię montażową już w 1964 r.


Polecamy też

Agencja marketingu bezpośredniego właściwie powie co zrobić

Szafy i obudowy
Dodał: Shal Farley
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Im ciekawiej będzie poprowadzona reklama własnej działalności, tym większa będzie szansa, że uda nam się zdobyć nowych kontrahentów.


Już wtenczas firma Gorenje pralki nie zapewniała swym interesantom tylko znakomitej jakości wyrobów, ale również, w wypadku potrzeby, także naprawę i obsługę pogwarancyjną. Dzięki temu podejściu do petenta korporacja otrzymywała dodatkowe zaufanie w oczach różnych ludzi. A jakie są w ogóle te Gorenje pralki? Ciche, skuteczne, energooszczędne.


Zaliczają się do tak zwanej jakości oszczędności A+++, co znaczy, iż potrzebują bardzo niewiele energii elektrycznej. A 1200 obrotów na 60 sek., które zapewniają Gorenje pralki to naprawdę bardzo dużo. Pozostałymi słowy Gorenje pralki nie wyłącznie piorą, ale również suszą pranie.
2020/11/03, 08:42:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.