Jak rośnie aktualnie rynek telefonów komórkowych i smartfonów, jakie trendy można na nim zauważyć.

Rynek urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie w ogromnym tempie. Przez rok na całym świecie sprzedają się miliony urządzeń tego typu, a co parę miesięcy pojawiają się coraz to nowe odsłony najpopularniejszych serii.


pieniądze
Dodał: Rikard Fröberg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Polecamy też

Zdobycze współczesnej techniki oraz nauki – jakim sposobem wpływają na normalne życie zwyczajnego człowieka?

SDHC UHS-1 UltimateXX
Dodał: Kingston
Zaczerpnięte z: Kingston
Na przestrzeni lat nauka opracowała dużo pomocnych rozwiązań, które stały się fundamentami współczesnego rozwoju technicznego. Jaki wpływ miały te osiągnięcia na życie normalnego człowieka? Przede wszystkim, wyeliminowane zostały groźne choroby, które jeszcze do niedawna potrafiły zebrać rzeczywiście krwawe żniwo, jak na przykład dżuma, kojarzona ze średniowiecznymi epidemiami.


Każda z nowych premier budzi ogromne emocje, a największe chyba będą dotyczyć firmy Apple. W wielu krajach smartfony z charakterystycznym ugryzionym jabłkiem są ogromnie popularne, a ludzie potrafią stać nawet po parę dni w kolejkach, żeby jako pierwsi zakupić najnowszy iphone 8 - (przeczytaj informacje). Zresztą smarftony Apple budziły emocje już od najwcześniejszych modeli. Dokładnie to samo działo się w roku 2008, gdy pojawił się iphone3, lecz również we wszystkich późniejszych latach, gdy na rynku pojawiły się kolejne modele. W przypadku innych firm jest podobnie, przykładowo seria Galaxy Samsunga również w błyskawicznym tempie znika ze sklepów jak tylko się tam zjawi.


Lecz na tak ogromnym rynku zainteresowanych zarobieniem będzie dużo więcej. Niektóre firmy konkurują nie tylko rozmiarem wyświetlacza i ilością pamięci, lecz również nietypowymi funkcjami. Na przykład kazam tv 4.5 na pierwszy rzut oka będzie wyglądał jak zwykły, dobrze wyposażony smartfon oparty na Androdzie (zerknij tu).

Nie czekaj! Jeżeli spodobał Ci się nasz wpis, to czytaj również dorabianie kluczy do auta warszawa kolejne treści na wybrany temat. Opracowaliśmy je dla Ciebie z radością.

Lecz tym, co będzie go wyróżniać wśród innych to tuner DVB-T, umożliwiający oglądanie telewizji.


Tak duża popularność smartfonów i fakt, że zmienia się je coraz częściej, ma także wpływ na rynek związany z akcesoriami, który rośnie w dynamicznym tempie. Klienci kupują przede wszystkim ładowarki, słuchawki i kable, a także najróżniejsze obudowy i etui, na przykład takie jak iphone bumper.
2022/12/17, 07:27:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.