Jak wyglądają współczesne wejściówki na basen, SPA bądź na siłownię?

Być fit jest w dzisiejszych czasach bardzo modne. W owym celu chodzimy do klubu fitness, baseny, korzystamy także częstokroć z usług SPA. Coraz to częściej wkraczając na basen lub do klubu fitness otrzymujemy wejściówkę w formie elektronicznej.


biznes
Dodał: Twinfieldinternational
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


przykładowa strona internetowa
Dodał: Butz.2013
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


przedsiębiorstwo
Zaczerpnięte z: http://sxc.hu/


Elektroniczny system obsługi klienta w zespołach rekreacyjnych tj. pływalnie, siłownie, sportowe hale, SPA, parki tematyczne dla dzieci oraz pozostałe obiekty o charakterze zamkniętym jest coraz to nagminniej spotykany. Elektroniczny system kontroli dostępu łączy sprzedaż wejściówek z monitoringiem dojścia do wyznaczonych obszarów budynku, a sama wejściówka służyć może do bezgotówkowego regulowania należności za ponadprogramowe usługi, co sprawia, iż system przynosi obliczalne pożytki tak jego operatorowi, jak także odbiorcom.

Obecnie trudno jest znaleźć rzeczywiście nieszablonowy materiał. Jeżeli odczuwasz analogiczny dylemat, to zalecam ten serwis (https://incube.pl/leasing-ifrs16/). Są tam opublikowane ekscytujące wiadomości.

Reguła działania jest nieskomplikowana - skocz na Klient wnosi opłatę za wstęp po czym dostaje przepustkę w postaci karty czipowej, lub elektroniczny transponder zbliżeniowy w postaci breloka czy paska na przegub dłoni. Personel ma możliwość monitorowania obłożenia indywidualnych pomieszczeń obiektu i miejsca aktualnego pobytu każdego konsumenta. Posługując się wejściówką jak kartą kredytową, klient może skorzystać z płatnych usług ponadprogramowych, lub punktów gastronomicznych, np. baru na basenie, natomiast rozliczyć się może przy opuszczaniu obiektu - elektroniczny system kontroli dostępu.


Polecamy też

Cudowna pamiątka na resztę życia - fotografie dziecka

świąteczna fotografia dziecka
Dodał: Personal Creations
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Każdy rodzic chciałby posiadać jakąś pamiątkę z tego jak jego pociecha dorastała. Zwłaszcza mowa o zdjęciach, gdy wręcz możemy pokazać to, że każdego dnia dziecko jest całkiem inne. Dzieci, są niesamowicie wdzięcznym tematem, jeśli chodzi o fotografie. Ich naturalność, brak chęci imponowania, pozwala na pstryknięcie naprawdę świetnych fotografii na pamiątkę.


Elektroniczny system obsługi klienta ułatwia funkcjonowanie obiektów o złożonej strukturze oraz zróżnicowanej działalności. To ogromnie ułatwia korzystanie z wyżej wymienionych obiektów. Ułatwia też życie obsłudze basenu czy też siłowni.
2022/05/13, 07:22:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.