Czemu klasyczne telefony w dalszym ciągu cieszą się dużym zainteresowaniem, opis popularnych ich modeli.

Mimo tego, że od kilku lat na rynku komórkowych telefonów królują smartfony, to jednak klasyczne klawiszowe konstrukcje cały czas są wybierane przez klientów.


GoFlex Desk
Dodał: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl


Bierze to z tego, że nie wszyscy zwyczajnie będą potrzebowali smartfonów, zwłaszcza osoby starsze mają często problemy z ich obsługą. A proste, niezawodne konstrukcje, służące do dzwonienia i wysyłania sms-ów w zupełności im wystarczą.

Masz ochotę chłonąć dalej wciągającą treść? Zatem nic nie powinno Ci przeszkodzić - kontynuuj robot do kuchni na kolejnej stronie.

Bardzo dobrze w takiej roli będzie się sprawdzała nokia x200, urządzenie to mimo niepozornych rozmiarów ma zaawansowane paRAMetry i przede wszystkim doskonale działa - Grupa Allegro. Dla osób które lubią słuchać w terenie muzyki można też polecić model nokia xpressmusic. To również jest klasyczna konstrukcja z klawiszami, lecz dzięki użyciu w niej wydajnego muzycznego układu jakość odgrywanych utworów jest bardzo dobra.


Polecamy też

Niezbędne części zamienne, jakie należy posiadać w domu

Router bezprzewodowy Samsung model CY SWR100 01
Dodał: Samsung Electronics Polska
Zaczerpnięte z: Samsung Electronics Polska
Czasami jest tak, że planujemy ważne dla nas przyjęcie i zapraszamy bliskich nam ludzi. Chcemy wówczas wypaść świetnie. Niestety, życie lubi płatać nam figle oraz nierzadko w takich okolicznościach ulegają awarii różne sprzęty.


Jeżeli planujemy imprezę na świeżym powietrzu z udziałem grilla, dobrze jest wcześniej przygotować części zamienne.


Jeszcze niedawno dużą popularnością cieszyły się telefony z pełną klawiaturą. Takie rozwiązanie ma jeden niezaprzeczalny plus przy pisaniu sms-sów, a mianowicie to, że każda litera jest pod osobnym klawiszem. Dzięki temu szybkość pisania wszystkiego jest znacznie większa, choć osoby mające duże palce będą się musiały przyzwyczaić do malutkich klawiszy - brałeś pod uwagę nokię xpressmusic. Pośród telefonów tego rodzaju z pewnością ciekawie się przedstawia model nokia x2-01, jaki mimo że jest z niższej grupy, to jednak posiada dość interesujące funkcjonalności.


Z kolei nokia x5 to ciekawy muzyczny telefon, z dobrym odtwarzaczem i głośnikami, ale podobnie jak opisywany wcześniej model także mający pełną klawiaturę.
2020/01/08, 07:40:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.