Krótka charakterystyka najczęściej wybieranych laptopów Lenowo, wykorzystywanych przez prywatne osoby oraz biznes.

Jednym z najbardziej cenionych producentów laptopów na świecie jest Lenovo. Produkty tej firmy charakteryzują się wysoką wydajnością, dobrymi podzespołami i są bardzo chętnie wybierane zarówno przez osoby prywatne jak i firmy.
Akcesoria do notebooków
Dodał: Philips Polska
Zaczerpnięte z: Philips Polska


Na przykład aktualnie dużą popularnością cieszy się model lenovo t420s, bateria lenovo t420s który cechuje się nie tylko elegancką sylwetką, ale też niezwykle wydajnymi podzespołami. Jego matryca posiada 14 cali, zależnie od wersji są między dostępne będą dyski SSD, a wszystko jest zamknięte w eleganckiej obudowie. Jeżeli ktoś będzie potrzebował laptopa na specjalne okazje, który poradzi sobie z pyłem, kurzem i wodą, to można mu polecićmodel lenovo t430. Spełnia on najbardziej zaawansowane normy wojskowe jeżeli chodzi o parametry, dzięki czemu bardzo dobrze daje sobie radę w ekstremalnych warunkach.


Projektor Sony VPL-HW20
Dodał: Sony
Zaczerpnięte z: Sony


Dużą popularnością wśród klientów również się cieszą urządzenia z serii lenovo t500- więcej. Seria ta przeznaczona jest dla celów biznesowych, więc i wszystkie parametry ma skierowane pod ten segment rynku. Matowa matryca, mocne podzespoły i bardzo dobra jakość wykończenia to standard, jakiego się oczekuje w tego typu laptopach, i opisywany model spełnia je w stu procentach. Posiada do tego długi czas pracowania na bateriach, co na pewno ucieszy osoby które często korzystają z urządzenia w terenie.
Jeszcze nowszym przedstawicielem tej linii urządzeń jest lenovo t510.

Szalenie nam przyjemnie, że ten artykuł zostawił po sobie przyjemne wrażenie. Mamy zamiar zachęcić Cię do kolejnej witryny - tam można zobaczyć ponadto świeże fakty.

Porównując go ze swoim poprzednikiem zastosowano w nim ekran o innej proporcji, równocześnie zwiększając dość znacznie jego rozdzielczość.
2019/09/27, 07:21:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.