Jak śmieszne gadżety uprzyjemniają nasze zwykłe życie i przy okazji rozweselają naszych kamratów

Dzięki gadżetom nasze życie staje się bardziej atrakcyjne, bo jeśliby było inaczej, to właściciele takich sklepów z małymi przedmiotami byliby zmuszeni zamknąć interes. Takie cacka kupujemy dla siebie, lecz o wiele częściej dostajemy je w podarunku.
akcesoria do telefonów
Dodał: Martin @pokipsie Rechsteiner
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Ten upominek skądinąd rzadko trafia do rąk osób w podeszłym wieku, lecz z pewnością i oni bardzo się ucieszą, jeżeli w ozdobnym pudełeczku dostrzegą zabawny i nietuzinkowy mały przedmiot. Recz w tym, żeby taka rzecz nie obrażała niczyich przekonać i była dość użyteczna. Jakiś czas temu słyszeliśmy w telewizji o akcji, w której służby ratunkowe dawały dzieciakom, a jednocześnie ofiarom wypadków, niewielkie pluszowe niedźwiadki. W ten oto sposób zabawki pełniły terapeutyczną rolę. A podobną mogą pełnić gadżety śmieszne, które ofiarujemy kobietom wiecznie zmartwionym i posępnym. Reguła złotego środka poucza jednak, że nie wszystkim taki podarek się spodoba, a wręcz przeciwnie: taki pomysł może zostać źle odebrany. Mowa tutaj przede wszystkim o osobach w żałobie i pozostałychpięćdziesięciolatkach, które przeżywają trudne chwile w prywatnym życiu. Gadżety do telefonów bywają tak często używane, jak i same aparaty. Smartfony nosimy zazwyczaj przy sobie i kiedy już je wyciągamy, to wszyscy mogą zauważyć, z jakiego modelu korzystamy.


Polecamy też

Szukasz upominku dla bliskiej przyjaciółki? Podaruj handmade biżuterię

Biżuteria
Dodał: Cameleoa
Zaczerpnięte z: Cocktail’me
Nie tylko nadchodzące święta są okresem, gdy gorączkowo rozglądamy się za podarunkami. To również wiele innych okazji, w tym urodziny, znacząca rocznica czy jubileusz, wymagające znalezienia wyjątkowego upominku, który spodobałby się naszej przyjaciółce. Na pewno już nieraz zdążyłeś się przekonać albo z osobistego doświadczenia będąc kobietą świetnie zdajesz sobie sprawę, że płeć piękna potrafi być marudna i byle co jej nie zadowoli.

Smartfon
Dodał: Maik Meid
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeśli nie jest on pierwszej młodości, to warto zakupić jakiś gadżet, który odwróci wzrok obserwatorów od starego modelu telefonu. A takim drobiazgiem mogą być np. obudowy lub smycze czy zawieszki. gadżety śmieszne jesteśmy w stanie otrzymać zupełnie przez przypadek. Wystarczy, że udamy się do pobliskiego sklepu w dniu jego otwarcia, a na pewno otrzymamy mniej bądź bardziej wartościowy drobiazg. Niektórzy mężczyźni wprost polują na takie okazje. Nawet takie gadżety do telefonów mogą okazać się praktyczne, nawet jeżeli są produktem, który reklamuje mało rozpoznawalną markę. Im bardziej zmyślny jest gadżet, tym jego marketingowa skuteczność jest większa. Producenci prześcigają się w ideach i konstruują propozycje sprzedażowe, a później kuszą nimi menedżerów, którzy poszukują nowych form promocji. Wbrew pozornym sądom nawet zwyczajny cienkopis można w interesujący sposób przerobić lub udekorować, aby posłużył jako mała zachęta do skorzystania np. z jakiejś usługi.
2015/05/06, 11:12:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.