Zalety i wady zarobkowej pracy w telefonicznej obsłudze klientów.

Od dłuższego czasu praca zarobkowa na słuchawce dominuje wśród ofert na rynku pracy. Duże korporacje szukają potentatów na posady telefonicznych doradców czy telemarketerów.


element


Polecamy też

System monitoringu samochodów GPS

gps
System funkcjonujący w oparciu o nawigację satelitarną Global Positioning System wykorzystuje współczesne metody czynnej ochrony pojazdu. Przy względnie małych kosztach powiązanych z zamontowaniem narzędzia oraz podłączenia go do Centralnej Stacji Monitorowania Pojazdów Solid Security samochód będzie zupełnie bezpieczny.


Rynek pracy ostatnio uległ diametralnym przemianom, które bez wątpienia wpłynęły na rodzaj poszukiwanych pracowników.


Praca na słuchawce ma bez wątpienia wiele plusów, ale pojawiają się w tym typie pracy także minusy. Do pozytywnych aspektów pracy na telefonie należy pośredni kontakt z Klientem. Ten typ pracy jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które są nieśmiałe. Kolejnym pozytywnym aspektem tego stanowiska jest często zadowalająca pensja - osiągana przede wszystkim dzięki wysokim premią. Poza tym obecnie na rynku jest duży niedobór kandydatów na pracowników do pracy w charakterze telefonicznego konsultanta.


Zapewne wadą pracowania na słuchawce jest spore obciążanie uszu, które może skutkować chorobami. Bardzo ważne jest zatem, aby stale sprawdzać stan uszu, ponieważ w innym razie można nabawić się choroby zawodowej, co uniemożliwi dalszą pracę na stanowisku telefonicznego konsultanta. Kolejnym negatywnym aspektem tej pracy jest wysoki poziom stresu podczas rozmów z trudnymi klientami.


Pomniejszenie kontaktu przez telefon z trudną klientelą skutkujące zmniejszeniem stopnia stresu może dać system contact center. Ten system jest oparty nie tylko na telefonicznym kontakcie z klientelą, ale także wciela formy kontaktu takie jak: wiadomości e-mail, czaty, czy też smsy.
2016/10/06, 13:45:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.