Współczesny parking uzupełniony o systemem rezerwacyjnym

W przepełnionych miastach znalezienie miejsca parkingowego – nawet płatnego – graniczy z cudem. A gdyby tak można było zająć miejsce parkingowe wcześniej oraz nie trwonić czasu na szukanie, znalazłszy się już na miejscu?


komórki służą już jednak nie tylko do przyjmowania płatności za usługę parkingową, lecz też do organizacji pracy parkingu.


Oracle
Dodał: Raido
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Działają już bowiem doświadczalne systemy, w których prowadzący wysiada z czterokołowca w dogodnym położeniu – na przykład w pobliżu wejścia do galerii handlowej.

Zainteresował Cię ten wpis? Będzie nam przyjemnie, jeżeli postawisz na przeglądnięcie kolejnych. Po prostu kliknij odnośnik (it-solve.pl/uslugi-programistyczne/tworzenie-aplikacji-internetowych/oprogramowanie-dedykowane/) i wejdź do nowej witryny.

Następnie po wydaniu przez kierowcę polecenia za pośrednictwem właściwej aplikacji podłączony do internetu samochód – już bez prowadzącego – prowadzony jest bezobsługowo na oddalone miejsce postoju. System parkingowy oparty jest o rezerwację on-line dokonywaną za pomocą strony www (system parkingowy). Przy planowaniu systemu zadbano zarówno o stałych użytkowników parkingu a także jednostki, jakie z parkingu korzystają sporadycznie. Przy przedsprzedaży miejsca, informacja o zarezerwowanym miejscu parkingowym zostaje automatycznie przekazana do systemu i przy wjeździe na parking, wystarczy zeskanować kod QR.


Urządzenie pomiarowe
Dodał: Commander, U.S. 7th Fleet
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


System rezerwacji, został oczywiście powiązany z systemem gwarantującym zarządzanie liczbą dostępnego punktu w celu jak w największym stopniu skrupulatnej optymalizacji powierzchni.


Polecamy też

Dlaczego powinno się zakupić do swojego telefonu ochronny pokrowiec albo etui.

agd
Dodał: bartholo
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Jeżeli się chce, żeby zakupiony dopiero co smartfon czy telefon mógł długo i bezawaryjnie działać, to należy o niego zadbać we właściwy sposób. Na pewno na zdrowie mu nie wyjdą żadne upadki, szczególnie z wysoka, w takiej sytuacji często pękają ekrany, a ich wymiana jest dość kosztowna.


Rozwiązania tego typu, tak jak bramki obrotowe przypuszczalnie wprowadzane będą w coraz większej ilości parkingów – kłopoty z dostępnością miejsc dla czterokołowców są bowiem coraz częstsze (szukaj na Natomiast umożliwienie oszczędzenia najcenniejszego w tej chwili zasobu, jakim jest czas, to gigantyczna przewaga konkurencyjna.
2022/06/17, 18:22:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.