Nowoczesny system parkingowy znacznie skraca czas potrzebny na znalezienie miejsca

Współczesne systemy parkingowe umożliwiają obsługiwanie wyjątkowo dużych obiektów oraz kierują ruchem w taki sposób, że nigdy nie tworzą się przestoje.
Sprawdzają się one świetnie w dużych biurowcach oraz na stadionach.


Nowoczesny system parkingowy na ogół złożony jest mnóstwa urządzeń połączonych serwerem komputerowym, który nimi zarządza. Dość często ma on wiele ciekawych rozwiązań, które bardzo ułatwiają kierowcom poruszanie się po terenie parkingu. Można np. przydzielić miejsce konkretnemu człowiekowi, który po dostaniu się na parking zostanie do niego poprowadzony. Solidny system parkingowy dba o to, żeby nigdy nie tworzyły się zatory, a kierowcy byli w stanie prędko oraz łatwo wjechać oraz wyjechać z terenu parkingu.


Reaktor jądrowy
Dodał: Renault


Najpopularniejszą metodą umożliwiającą wjechanie na obszar parkingu są obecnie karty RFID. kierowca, który pragnie dostać się na parking, musi taką kartę przysunąć do skanera, żeby szlaban się podniósł. Da się na niej zapisać wiele inFormacji, a zatem mogą być całkowicie spersonalizowane. Karty RFID są niesłychanie komfortowe i umożliwiają płynny ruch aut na terenie parkingu. Da się też zastosować identyfikację dalekiego zasięgu, czyli taką, która rozpozna kierowcę ze znacznej odległości oraz otworzy szlaban nieco szybciej.
Sprawi to, że prowadzący ani na chwilę nie będą musieli się zatrzymywać.


Porządne systemy parkingowe bardzo usprawniają ruch pojazdów oraz powodują, że kierowcy nie tracą czasu na szukanie miejsca do zaparkowania.
2023/01/24, 07:17:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.