HIkvision DS-2CD2012-I - czyli, pojedyncza z najlepszych, najtrwalszych a także najbardziej tanich kamerek IP na giełdzie

Chciałbyś posiadać wspaniałą, lecz adekwatna do Własnych zarobków kamerkę IP kompaktową? Poddaj próbie markę Hikvision!


Przedsiębiorstwo Hikvision bywa jednym spośród największych dostarczycieli usług z dziedziny maszyn związanych z monitorowaniem obrazowym.
odkurzacz
Dodał: Twentyfour Students
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Ich głównymi dziedzinami są: rekordery analogowe, sieciowe, hybrydowe, cyfrowe serwery video, karty kompresyjne, kamerki IP (z angola: Ingress Protection) w wysokiej rozdzielczości, a także kamery obrotowe. My jednakże skoncentrujemy się w tej chwili na jednym z tych przykładów, a dokładnie kamerkach IP o wysokiej częstotliwości.

Czy teraz chcesz znaleźć coś fascynującego na ten temat? Jeżeli tak, to poznaj dane dotyczące do firmy i przejrzyj ofertę maszyna do koszulek.

Konkretnym omawianym przez nas modelem tych kamer zostanie Hikvision ds 2cd2012 i (dokładnie HIkvision DS-2CD2012-I).


hikvision
Dodał: Joshua Brown
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Model Hikvision ds 2cd2012 i jest nowiutkim majstersztykiem z gatunku HiWatch marki Hikvision. Ta konkretna kamerka jest niewiarygodnie malutka (sięga ledwie 14 centymetrów) i jest w stanie przeżyć bardzo dużo, gdyż może nadawać się na zewnątrz, tak samo jak wewnątrz budynku. Zwarta obudowa zapewnia ochronę dla kabelków i danych zawartych w środku niej. Kamerka działa zarówno w dzień, jak również w nocy z pomocą filtra podczerwieni, dając wspaniały obraz nocą. Do samej kamery (zobacz - mini kamery bezprzewodowe z czujnikiem ruchu) dołączane są miedzy innymi: płytka instalacyjna i dławnica razem z uszczelkami. cena tej kamerki waha się w okolicy 800 - 900 złotówek, a więc jak na kamerę o takich parametrach nie bywa nazbyt kosztowna.
Zharmonizowana z każdym typem sprzętu, zadowoli"uraduje każdego kto ceni samemu sobie jakość za niewysoką kwotę, więc nie obawiaj się a także zakup swoją kamerkę już w tej chwili!
2020/11/10, 21:12:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.