System monitoringu samochodów GPS

System funkcjonujący w oparciu o technologię satelitarną GPS wykorzystuje najnowocześniejsze metody czynnej ochrony samochodu. Przy względnie małych kosztach powiązanych z zainstalowaniem urządzenia i podłączenia go do CSMP Solid Security pojazd będzie całkowicie bezpieczny.

Możliwości tego systemu to: ochrona auta przed kradzieżą, ustrzeżenie przed napadem, błyskawiczna a także dokładna lokalizacja auta, zdalne sterowanie urządzeniem zainstalowanym w samochodzie przykładowo: włączenie sygnalizacji alarmowej, unieruchomienie auta, uruchomienie świateł itd. System można rozbudować o dodatkowe detale (czujnik wychyłów, autoryzacja zapłonu, klawisz antynapadowy) zarówno zwiększające bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów jak również zabezpieczające auto przed przywłaszczeniem.

Polecamy też

Zalety i wady zarobkowej pracy w telefonicznej obsłudze klientów.

element
Od dłuższego czasu zarobkowa praca na słuchawce króluje pośród propozycji na rynku pracy. Niemałe firmy poszukują kandydatów na posady doradców telefonicznych czy telefonicznych sprzedawców.


nawigacja gps
Montowanie GPS od Solid Security ma miejsce w wyspecjalizowanych lokalizacjach montażowych na terytorium całej Polski, zajmujących się fachowym zabezpieczaniem samochodów. Istnieje również opcja uzgodnienia zamontowania w punkcie określonym przez Klienta, (np. salon samochodowy). Przy zamontowaniu Gps od solid security w pojeździe można ubiegać się o rabaty przy ubezpieczeniu swojego samochodu nawet do 50procent części kradzieżowej AC!

Sterowniki GPS (https://www.sport-dog.pl/) winny posiadać zgodność z żądaniami wyznaczonymi w aktualnych przepisach WE, oznakowanie CE. Nowoczesne Systemy Monitorowania Pojazdów GPS działają dziś prawie w każdym przedsiębiorstwie. Oprogramowanie używane przy obserwowaniu zapewnia inspekcję czasu pracy kierowców, przebiegu samochodów, poziomu paliwa i wielu dalszych informacji koniecznych do skutecznego działania przedsiębiorstwa. Mając dostęp do aplikacji internetowej masz sposobność łatwiejszego zarządzania samochodami. Umożliwia to w znaczący sposób zmniejszyć koszta użytkowania floty pojazdów, podnosząc przy tym bezpieczeństwo transportowanych ładunków.

nawigacja GPS
Dodał: MBWA PR
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Z ankiet wypływa, że korzyści jak też oszczędności możemy dostrzec już po pierwszym miesiącu eksploatacji systemu. Badając rzeczywiste przebiegi oraz zużycie benzyny zauważysz oszczędności na średnim pułapie 25procent. Inwestycja w Gps od Solid Security zwraca się w czasie 4-6 miesięcy od dnia wdrożenia systemu, później zauważysz już tylko korzyści.
2022/01/03, 07:06:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.