Czy robienie witryn www mogłoby być miłe nie jedynie dla grafików?

Wielu osobom tworzenie witryn www kojarzy się jedynie z czarną magią. Języki programowania, istniejące w nich obiekty czy też zmienne są wystarczająco enigmatycznie.


A jeśli wspomnimy, że konieczne jest utworzenie ładnej szaty graficznej oraz usytuowanie całego projektu na jakimś serwerze, to ogół wymaganych czynności może przyprawiać o zawrót głowy. Na szczęście funkcjonuje interesujące rozwiązanie takiego problemu. Jest nim kreator www, zatem program, dzięki któremu każdy może w bardzo prosty sposób stworzyć swoją atrakcyjnie wyglądającą witrynę internetową. Jej ogólny wygląd moglibyśmy ustalić poprzez dobranie w najwyższym stopniu nam odpowiadającego szablonu, jaki mógłby być przydzielony do jednej z kilku kategorii tematycznych. Kolejne detale, tego typu jak krój czcionki czy poszczególne obrazki lub animacje, moglibyśmy wybrać w kolejnych krokach robienia naszego projektu. Dzięki wykorzystaniu tego kreatora, tworzenie stron internetowych nie okaże się już pracą skomplikowaną. Odwrotnie, zobaczymy, że projektowanie mogłoby sprawić dużą frajdę.


Polecamy też

Na czym polega outsourcing usług IT?

praca
Dodał: montillon.a
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niemal każdy aspekt naszego codziennego funkcjonowania, każdy biznes opiera się w większym bądź też mniejszym aspekcie na coraz bardziej skomplikowanych systemach informatycznych.


laptop
Dodał: Wilson Hui
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Niestety przy użyciu tego urządzenia nie będziemy w stanie przygotować jakichkolwiek bardziej skomplikowanych projektów, które wykorzystywałyby między innymi specjalnie utworzone relacyjne bazy danych, jednak z innej strony spoglądając - do amatorskich wykorzystań nie jest to w ogóle konieczne. Jeśli chcesz wykonać dopiero własny pierwszy projekt, należy dobrać taki kreator, który będzie miał rozbudowaną pomoc.


Jeżeli będzie on oferowany przez jakąkolwiek spółkę hostingową (czyli zapewniającą miejsce na umieszczenie strony), to należałoby upewnić się, czy nie ma jakichś ukrytych opłat związanych przykładowo z limitem przesyłu.
2018/02/21, 10:02:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.