Nowe technologie jeśli chodzi o lodówki - a więc w jaki sposób wybrać znakomite urządzenie?

W obecnych czasach na rynku istnieje coraz więcej sprzętów wyposażonych w technologie, które kiedyś nawet się nam nie marzyły. Jako dziecko zachwycały nas modele do sklejania, a teraz można mieć urządzenia, jakie zrobią za nas właściwie wszystko. Jednym z wyjątkowo pożądanych sprzętów gospodarstwa domowego jest lodówka.

Dodał: Amica
Przed zakupami w Warszawie powinieneś wiedzieć, jakie systemy są w nich wykorzystane, aby móc z nich umiejętnie korzystać i wybrać te, które są ci potrzebne. Jedną z niezrównanie powszechnych i poważanych technologii jest no frost, czyli system bezszronowy. Takie lodówki nie mają problemów z osadzaniem się szronu, jaki był bardzo często w starszych modelach.

Polecamy też

Szeroka oferta pralek i części

Kontrolery SteelSeries
Dodał: SteelSeries
Zaczerpnięte z: SteelSeries
Propozycja różnych pralek jest teraz tak ogromna, że bez problemu każdy znajdzie pralkę, jaka spełni każde oczekiwania.


Pralki mogą być zabudowane, względnie wolno stojące.


Para wodna już nie przekształca się w lód, ale trafia do parownika, by tam przeobrazić się w lód, jaki potem rozpuszcza grzałka. Powstała woda paruje i koło się zamyka. Jednak trzeba zauważyć, iż no frost może być powodem szybszego wysychania produktów żywnościowych, zatem warto jest przetrzymywać je w specjalnych pojemnikach. Kolejny system to Multiflow, co znaczy równomierne chłodzenie gwarantujące porównywalną temperaturę na każdej półce. Już nie będziesz musiał się obawiać, że im wyżej, tym cieplej, gdyż chłodzenie będzie niemal identyczne.

Dobrze też mieć na uwadze powłokę antybakteryjną, zwłaszcza ważną dla rodziców małych dzieci, którzy starają się chronić je przed każdym zagrożeniem. A niniejsza powłoka znakomicie zabezpiecza przed rozwijaniem się bakterii i różnych mikroorganizmów, jakie wpływają na stan żywności. Jeśli zaś często wyjeżdżamy, z pewnością zaciekawi nas funkcja „wakacje”, jaka pozwala na utrzymanie względnie niskiej temperatury na poziomie ok. dwunastu stopni przy niewielkim pobieraniu energii. Dzięki temu nie jesteśmy zmuszeni całkowicie wyłączać urządzenia, co mogłoby powodować zaistnienie niemiłych zapachów czy nawet pleśni. Lodówka ciągle chłodzi dostatecznie mocno, aby zapobiec tym kłopotom.

Podobne trudności mogą przysporzyć nam inne sprzęty, m.in. laptopy (tu kupisz), dzięki którym zawsze trafiamy do celu. Dlatego dobrze jest najpierw sprawdzić najnowsze modele oraz ich atrybuty, by orientować się, czego można się spodziewać.

Zanim kupisz, zobacz ciekawe propozycje: lodówki (ceneolokalnie.pl/warszawa/Lodowki)
2020/02/08, 08:07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.