Czemu telefony firmy Nokia cieszyły się tak dużą popularnością, opis pary ciekawych modeli tego producenta.

Jeszcze przed kilkunastu laty, kiedy nikomu nie śniło się jeszcze o dotykowych telefonach, niepodzielnie na rynku panowała Nokia. Wprawdzie pozostali producenci próbowali z nią konkurować, jednak wychodziło im to przeciętnie.


nokia 3710 fold
Dodał: Camera Eye Photography
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Polecamy też

Komórki dla osób starszych – czyli babcia i dziadek w ciągłym kontakcie

Linux
Dodał: SkiStar
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
W przeszłości utrzymanie kontaktu z rodziną – szczególnie starszej daty sprowadzało się do dzwonienia na telefon stacjonarny. Obecnie coraz większa liczba osób starszych daje się przekonać do korzystania z telefonów mobilnych – co umożliwia im pozostanie w stałym kontakcie z rodziną oraz znajomymi.


Seniorzy wybierają głównie na telefon z dużym ekranem.


Nokia przez ten czas zaprezentowała sporo kultowych telefonów, a każda z kolejnych premier wywoływała ogromne zainteresowanie. Jak na tamte czasy urządzenia te cechowały się bardzo dobrymi parametrami, wygodą użytkowania i długim czasem pracy na baterii.

Przedstawiany polecany serwis internetowy (https://maski.com.pl/) ma dane, które przedstawiają ten wątek, więc jeżeli masz ochotę zgłębić temat - zapraszamy do nas!

Nawet proste modele, takie jak nokia 3120c dawały użytkownikom spore możliwości, na przykład możliwość korzystania z Javy czy aparat cyfrowy. Lecz niektóre miały dodatkowe możliwości, na przykład nokia 3220 posiadała wbudowany dyktafon a także możliwość wymieniania wkładek stylizacyjnych pod obudową - sprawdź pełną ofertę na tej stronie.


fotos - firma
Dodał: Creative Commons Uruguay
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


W pewnej chwili dużą popularnością się cieszyły telefony otwierane, oczywiście Nokia również posiadała kilka modeli tego typu w swojej ofercie. Niepozornym, ale równocześnie dobrze działającym urządzeniem takiego rodzaju jest nokia 3610 fold. Aparat ten był zaliczany do najniższej półki cenowej, ale wystarczająca jakość i długa praca na bateriach spowodował, że wiele osób go kupowało.

Czy masz pytania? Nie krępuj się! My zapewne cenimy każdą możliwość prowadzenia debaty. Zatem oczekujemy na oceny od Ciebie.

Również nokia 3710 fold zaliczała się do telefonów budżetowych, lecz charakteryzowała się paroma ciekawymi funkcjami.


Po pierwsze pozwalał na przesyłanie danych w standardzie 3G, przez co nie było w niej kłopotów z internetem - nokia 3610 to mój ulubiony model. Poza tym Nokia dała w nim GPS i mapy, co było niezwykle przydatne podczas podróżowania samochodem.
2020/03/15, 07:50:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.