Klasyczne modele telefonów - urządzenia godne polecenia

W chwili obecnej telefon komórkowy to narzędzie właściwie niezbędne każdemu. Bez względu na to, czy używamy go w celach służbowych, czy po to by kontaktować się z bliskimi, ciężko sobie wyobrazić świat pozbawiony tego wynalazku.
samsung b3410
Dodał: connectors distribution box
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz różniejszych modeli komórek, chcąc trafić w gusta jak największej liczby konsumentów. Na dużą uwagę zasługuje firma Samsung.idź do strony filtry aeris next filtry aeris nextWarto wymienić kilka modeli godnych polecenia, które stanowią świetną alternatywę dla osób, które wolą klasyczne telefony, a nie popularne dziś smartfony.


Produkty
Dodał: Veracomp SA
Zaczerpnięte z: Veracomp SA


Jedną z opcji stanowi Samsung B2700 - ceneo.pl. Jest to bardzo klasyczny model, z typową klawiaturą, wyposażony dodatkowo w aparat fotograficzny o matrycy 2 Mpx. Świetny wybór dla tych, którzy potrzebują telefonu wyłącznie do dzwonienia lub pisania smsów. Co istotne, model ten posiada mocną baterię, którą wystarczy ładować co kilka dni.


Innym telefonem który jest już bardziej zaawansowany, jest Samsung B3410. Jest to model wyposażony w wysuwaną klawiaturę QWERTY. Takie rozwiązanie sprawia, iż gdy piszemy sms nie musimy kilkukrotnie klikać na dany klawisz aby uzyskać pożądaną literę, ponieważ w tego rodzaju klawiaturze każda literka posiada swój własny klawisz.


laptop
Dodał: Arkadiusz Sikorski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Podobne rozwiązanie dotyczące klawiatury cechuje telefon Samsung Chat 222, aczkolwiek w tym przypadku nie jest ona wysuwana. Sam telefon jest zbudowany w taki sposób, iż jest znacznie szerszy, a rozbudowana klawiatura znajduje się poniżej ekranu - samsung d900i.


Samsung d900i to natomiast coś pośredniego, między omówionym na początku Samsungiem B2700 a Samsungiem B3410. Występuje tu klasyczna klawiatura, która jest dodatkowo wysuwana.
Sprawia to, że jest to najbardziej kompaktowy ze wszystkich analizowanych tu modeli.


Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy, powinniśmy kierować się przede wszystkim naszym gustem. Warto rozważyć także potrzeby oraz cel, w jakim pragniemy zakupić telefon.
2022/02/05, 07:44:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.