Ile czasu profesjonalna agencja powinna odpowiadać klientowi na zapytanie ofertowe?

Jeśli ktoś prowadzi swą firmę, to na pewno chce ją dobrze wypromować w internecie. Podstawową sprawą jest własna witryna www.


Stworzenie właściwej witryny wymaga umiejętności oraz czasu.
elektroniczny obieg faktur
Dodał: encuentroedublogs
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Należałoby w to zainwestować, żeby cieszyć się satysfakcjonującymi wynikami. Profesjonalna agencja wszystkich klientów traktuje z szacunkiem i nie ignoruje zapytań. Odpowiedź na pytanie zwrócone do agencji, kontrahent otrzymać powinien najpóźniej na drugi dzień. Przy tak szybko rozwijającym się rynku, żadna agencja interaktywna nie posiada możliwości pozwolenia sobie na ignorancję. Agencja powinna zaciekawić się dokładnie potrzebami klienta i zadać mu pytania w odniesieniu do jego zapytań. Wszystko to po to, aby zrozumieć oczekiwania klienta oraz poznać jego wizję. Im więcej danych agencja będzie miała o firmie, tym dobierze bardziej korzystne narzędzia, żeby spełnić wizję takiego klienta. Główne pytania do klienta muszą tyczyć się grupy docelowej, celu witryny oraz konkurencji.


Ceny za wirtualne strony są bardzo przeróżne. Nie ma konkretnej kwoty, jaką płaci się za portal. Każdy projekt (zobacz również makieta) wyceniany jest oddzielnie, a koszty zależne są od dużej ilości kwestii. Klient generalnie płaci za funkcjonalność i za ilość treści, które są na stronie udostępnione. Niezwykle istotne jest to, czy ta witryna będzie zintegrowana z jakimś sklepem i czy będzie miała wersje językowe. Witryna online powinna być nade wszystko intuicyjna. Użytkownik natychmiast musi zorientować się gdzie co jest na takiej stronie. Tworzenie witryny rozpoczyna się wielokrotnie od makiety, ponieważ są na niej zawarte ważne informacje odnoszące się do układu strony i podstron.
Taka makieta przedstawiona zostaje klientowi, który ma wgląd w to, w jaki sposób będzie wyglądać jego witryna. Taki plan zezwala na doprecyzowanie istotnych kwestii, które pozwolą w przyszłości uniknąć nieporozumień.
2022/06/18, 17:48:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.