Pociągające nowinki z branży elektronicznej w roku 2015

Branża elektroniczna rozwija się tak dynamicznie i tak spontanicznie, iż nieustająco zdołamy dostrzec, iż na rynku pojawiają się coraz to nowsze rzeczy z branży elektronicznej. Nie można w skrótowym czasie przejrzeć wszelkich nowin, które pojawiły się w roku 2015.
taniomania.pl/q/gry-playstation-3
Dodał: Ninac26
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Mimo tego, iż rok ten całkiem niedawno się zaczął to już zdołamy uchwycić bardzo dużo nowych urządzeń oraz sprzętów, jakie zachwycają miłośników elektroniki. Na przykład podczas konferencji Game Developers Conference, która odbyła się w San Francisco firma Nvidia przedstawiła swoją najświeższą konsolę Shield, jaka ma procesor Tegra X1, dodatkowo system operacyjny Android i także usługę strumieniowania gier.

Jeżeli ten temat jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i zobacz, jakie zagadnienia ma porządna treść (http://impeco.pl/dozowniki-mydla) - na pewno materiały w tamtym miejscu umieszczone są podobnie zajmujące.

Ta wyśmienita konsola posiada faktycznie multum możliwości, między innymi dzięki niej można słuchać muzyki, odtwarzać filmy a co więcej także uruchamiać przeróżne gry na ekranie telewizora.

Polecamy też

Aranżacja oświetlenia na specjalne okazje

odkurzacz
Dodał: [AndreasS]
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Z pewnością wiele osób bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką rolę w naszym życiu odgrywa światło - to naturalne i sztuczne. Nie tylko ułatwia nam zwyczajne funkcjonowanie, lecz również znacząco wpływa na nasz nastrój.


Dla zapaleńców gier zostanie udostępnionych aż 50 gier na tego typu konsole, wśród nich znajdą się takie gry, jak Crysis 3 lub też Borderlands: The Pre-Sequel. Konsola będzie przystępna w sprzedaży już za pewien czas, już od od maja 2015 roku, cena jej zakupu to z grubsza 199 USD. Inną fascynującą nowiną w branży elektronicznej jest nowy monofoniczny mikrofon niekierunkowy marki Nikon.

konsola
Dodał: Global Panorama
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com
Mikrofon ten ma małe wymiary i jest niesłychanie łatwy w obsłudze, za jego pomocą można całkiem wyraźnie zapisywać dźwięk z odległości mniej więcej 50 metrów. Mikrofon ME-W1 można bez trudu podłączyć do każdego aparatu, jaki posiada gniazdo mikrofonu.

Masz chęć uzupełnić swoje zakładki o jeszcze jedną nietuzinkową stronę? Jeżeli tak, to naprawdę zalecam ten link (http://systemy-pasywne.pl/fotowoltaika-malopolskie/) - kliknij a się nie rozczarujesz.

Jego wielką wartością jest to, iż jest on definitywnie wodoszczelny, pyłoszczelny oraz także wstrząsoodporny, dlatego zapewne można rzec, że nowy mikrofon oferowany przez markę Nikon jest istotnie perfekcyjny jakościowo pod wieloma przeróżnymi względami. Dzięki ME-W1 możliwe jest także nagrywanie stereofoniczne, dodatkowo czas zapisywania dźwięku na jednej baterii (AAA) wynosi około trzy godziny.
2021/03/04, 07:33:42
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.